6.6 C
Warszawa
poniedziałek 22 kwietnia • 2024
Strona głównaROZRYWKAEL SOL SALSA FESTIVAL 2016 - SMAK WIELKICH EMOCJI

EL SOL SALSA FESTIVAL 2016 – SMAK WIELKICH EMOCJI

Wina El Sol towarzyszą najlepszym imprezom salsowym tego sezonu. Podobnie jak taniec pokazują, że radość, otwartość i pasja nie znają pojęcia granic. Podczas 12. El Sol Salsa Festival wino i muzyka połączyły w Warszawie ponad 5000 ludzi z 56 krajów świata.

Wina El Sol od kilku lat są partnerem najlepszego europejskiego festiwalu salsy El Sol Salsa Festival.

– Mamy wspólne korzenie. El Sol to wina z czterech najbardziej słonecznych regionów świata: Chile, Hiszpanii, Kalifornii i Australii. Ich mieszkańcy doskonale znają smak dobrej zabawy. Zarówno nas, jak i tancerzy salsy inspirują południowe klimaty – podkreśla Veronika Kononuchenko, brand manager marki El Sol.

– Konsumenci win El Sol są spontaniczni, otwarci, pełni pozytywnej energii. Kochają muzykę i dobrą zabawę. Nasza wspólna pasja do smakowania życia oraz południowy temperament zaowocowały wieloletnią współpracą i wspólnymi tanecznymi wydarzeniami, wśród których najważniejszy jest coroczny El Sol Salsa Festival – dodaje Agata Domaradzka, dyrektor marketingu AMBRA S.A. 

Statystyka ostatniej edycji El Sol Salsa Festival jest imponująca: 110 artystów, 150 godzin warsztatów, trzy koncerty muzyki latynoskiej na żywo, 50 unikalnych pokazów i 5000 uczestników z 56 krajów świata. Od 10 do 13 listopada Warszawa zmieniła się w tętniącą radością, kolorami i muzyką światową stolicę tańca. W ten sposób festiwal tańca razem z winami El Sol promował otwartość, wielokulturowość i wolność wyrażaną przez radość tańca.

Taniec, szczególnie taki, który osadzony jest w kulturze o afrykańskich korzeniach, a taka właśnie jest salsa, budzi nas do życia na wielu różnych poziomach. Docieramy do naszej witalności, seksualności, energii życiowej – podkreśla Anna Chagowska, organizator festiwalu. – Jesteśmy szczęśliwi, że ponownie udało nam się zarazić ideą otwartości, wielokulturowości tyle tysięcy osób z całego świata. To wyjątkowy projekt, który wykracza poza ramy koncertów, warsztatów i pokazów. To spotkanie ludzi, których łączą pozytywne emocje, taniec i oczywiście wino.

W tym roku głównymi gośćmi festiwalu byli: Eddie Torres, Tito & Tamara, Juan Matos, Karel i Marco oraz Adolfo & LSD. Ogromnym powodzeniem cieszyły się porywające do tańca koncerty kultowych zespołów i solistów: Orquesty Elito Revé Y Su Charangón, Frankiego Figueroy, Yoruby Andabo, El Chino. W strefie relaksu win El Sol spotkać można było autorki popularnych blogów lifestyle’owych Style On oraz Fitandfashion. Uczestniczyły też w warsztatach i imprezach, relacjonując je na  blogach i w social mediach.

– To, co niesamowite było podczas całej imprezy to możliwość poznania wielu ciekawych ludzi. Wszyscy chętnie pozowali do zdjęć i opowiadali o swojej miłości do tańca – opowiada Kinga Litwińczuk z bloga Style On.

– Starałam się zajrzeć na wszystkie warsztaty po kolei i chociaż nie we wszystkich uczestniczyłam, to z przyjemnością obserwowałam tańczących ludzi. Zwróciłam uwagę na to, że tancerki mają przepiękne sylwetki. Szczupłe, ale niewychudzone i nie nazbyt umięśnione. Mimo, że brzuchy ich są płaskie, to wszystkie krągłości pozostają na miejscu. Warto ćwiczyć salsę dla takiej figury! – dodaje autorka bloga Fitandfashion – Estera Owczarz.

Imprezy i wydarzenia taneczne trwały przez cztery dni od 10 rano do… 10 rano!

– El Sol to marka, która wie, jak smakować życie i czerpać z niego pełnymi garściami – podkreśla Veronika Kononuchenko, brand manager marki El Sol, zapraszając na trzy kolejne latynoskie imprezy taneczne w Warszawie. W styczniu, lutym i marcu wielkie emocje zapewnią zmysłowy brazylijski zouk, namiętna bachata z Dominikany oraz energetyczna salsa w stylu mambo. Wszystkie gorące wydarzenia w słonecznej oprawie El Sol będą otwarte. Na uczestników czekać będą porywająca muzyka, świetne towarzystwo znakomitych tancerzy i oczywiście najlepsze wina El Sol!

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”131″ gal_title=”20161126220000″]

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze