Pierwszoosobowa strzelanka World War 3 gliwickiego studia The Farm 51, osadzona we współczesnych czasach, prezentuje się wyśmienicie na oficjalnym zwiastunie.

World War 3 to militarny shooter dla wielu graczy osadzony w realiach współczesnego konfliktu zbrojnego. Nacisk na współpracę w drużynie, narodowe siły zbrojne, prawdziwe lokacje, pełna świadomość ciała oraz rozwinięty system personalizacji wyposażenia przyczyniają się do wrażenia autentyczności pola walki, wzbogaconego o inne istotne elementy, takie jak system balistyki, zaawansowana symulacja pancerzy czy realistycznie odwzorowane uzbrojenie.

Zobacz także: 1C zapowiada Re-Legion – nowy futurystyczny, cyberpunkowy RTS!

World War 3 zostało stworzone we współpracy z wojskowymi centrami R&D oraz konsultantami militarnymi, a każda bitwa ma znaczenie w kontekście globalnej kampanii prezentowanej na mapie strategicznej. W zwiastunie gry, który zdradza datę premiery i pokazuje, że może przyciągnąć fanów serii „Battlefield” czy „Call of Duty”, możemy zobaczyć, że akcja gry rozgrywać się będzie m.in. w poniszczonym centrum współczesnej Warszawy. Trailer został opracowany wykorzystując nowatorski silnik gry, lecz na gameplay z World War 3 będziemy musieli jeszcze poczekać.

Zobacz oficjalny zwiastun World War 3:

Zobacz więcej w kategorii: Gry

1 Komentarze

  1. Niezła rozperducha!! czakam na to z jedną reka w gaciach!!!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Ultra Off-Road 2019: Alaska wkrótce na Nintendo Switch

Już 25 października br. na Nintendo Switch wydany