18.8 C
Warszawa
wtorek 23 lipca • 2024
Strona głównaGRYDYMIĄCA WARSZAWA W WORLD WAR 3! CZY BĘDZIE HIT?

DYMIĄCA WARSZAWA W WORLD WAR 3! CZY BĘDZIE HIT?

Pierwszoosobowa strzelanka World War 3 gliwickiego studia The Farm 51, osadzona we współczesnych czasach, prezentuje się wyśmienicie na oficjalnym zwiastunie.

World War 3 to militarny shooter dla wielu graczy osadzony w realiach współczesnego konfliktu zbrojnego. Nacisk na współpracę w drużynie, narodowe siły zbrojne, prawdziwe lokacje, pełna świadomość ciała oraz rozwinięty system personalizacji wyposażenia przyczyniają się do wrażenia autentyczności pola walki, wzbogaconego o inne istotne elementy, takie jak system balistyki, zaawansowana symulacja pancerzy czy realistycznie odwzorowane uzbrojenie.

Zobacz także: 1C zapowiada Re-Legion – nowy futurystyczny, cyberpunkowy RTS!

World War 3 zostało stworzone we współpracy z wojskowymi centrami R&D oraz konsultantami militarnymi, a każda bitwa ma znaczenie w kontekście globalnej kampanii prezentowanej na mapie strategicznej. W zwiastunie gry, który zdradza datę premiery i pokazuje, że może przyciągnąć fanów serii „Battlefield” czy „Call of Duty”, możemy zobaczyć, że akcja gry rozgrywać się będzie m.in. w poniszczonym centrum współczesnej Warszawy. Trailer został opracowany wykorzystując nowatorski silnik gry, lecz na gameplay z World War 3 będziemy musieli jeszcze poczekać.

Zobacz oficjalny zwiastun World War 3:

https://www.youtube.com/watch?v=aQxko_JMdMo

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze