28.1 C
Warszawa
piątek 24 maja • 2024
Strona głównaMUZYKAINNE GATUNKI MUZYKIPREMIERA SINGLA DEEP DANCE - DZIKI ZACHÓD

PREMIERA SINGLA DEEP DANCE – DZIKI ZACHÓD

Premiera singla Deep Dance – „Dziki zachód”! Deep Dance – pod tym pseudonimem artystycznym kryje się, jak sam siebie określa „Polski Cristiano Ronaldo”, czyli Patryk Janas – aktor, muzyk, model, kompozytor oraz wokalista. Jego twórczość znana jest wśród Polonii w całej Europie. Mimo krótkiego stażu na rynku muzycznym, wystąpił wiele razy m.in. w Szwajcarii, Anglii czy Holandii, dając w zeszłym roku ponad 100 koncertów.

Patryk współpracuje z najlepszymi, czego dowodem jest m.in. nagrany w międzynarodowym duecie teledysk ze słowacką gwiazdą Papajam, czy piosenka „W Tańcu Trzymasz Mnie” zaśpiewana ze znakomitą wokalistką – Veronicą. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie, nawiązując kontakt i zdobywając serca publiczności. „Polski Cristiano” jest osobą medialną, ma za sobą liczne występy w teledyskach, reklamach telewizyjnych, serialach, filmach czy sesjach zdjęciowych. Patryka można było zobaczyć chociażby w produkcji Patryka Vegi „Kobiety Mafii”.

Najnowsza piosenka „Dziki zachód” to miłosna opowieść, „walka” dwojga ludzi o miłość. To pojedynek na śmierć i życie, historia wielu zwrotów akcji, gdzie miłość triumfuje. Teledysk został nakręcony w konwencji „westernowej”. W teledysku główną rolę obok Patryka zagrała Aliki Pitta. Za zdjęcia do teledysku odpowiada firma DKS Media. Teledysk można obejrzeć poniżej:

Zobacz więcej w kategorii: Inne gatunki muzyki

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze