-1.2 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaGRY1C zapowiada Re-Legion - nowy futurystyczny, cyberpunkowy RTS!

1C zapowiada Re-Legion – nowy futurystyczny, cyberpunkowy RTS!

29 maja deweloperzy z 1C z dumą ogłosili tytuł swojej najnowszej gry – Re-Legion – opracowanej przez Ice Code Games, która ma zostać wydana jesienią 2018 roku.

Futurystyczna, cyberpunkowa gra strategiczna czasu rzeczywistego, łączy w sobie mocną fabułę science-fiction i dynamiczną rozgrywkę. Gracze mogą w niej poznać futurystyczne, technokratyczne społeczeństwo i wcielić się w postać proroka. Mogą także spisać kodeks swojej wiary, nawrócić obywateli i wcielić ich do swojej sekty, zmieniając ich w wojowników, a swoje ideały zamieniając w najpotężniejszą religię.

Zobacz również: Omnibion War pojawi się w wersji na PC!

W grze Re-Legion śledzisz drogę Eliona, od samotnego proroka po zwierzchnika najpotężniejszej religii w mieście. Re-Legion proponuje alternatywę wobec standardowego zarządzania ekonomią i zasobami w grach RTS. Gra pozwala zmieniać zwykłych obywateli w jednostki – czcicieli. Nowi członkowie sekty rozszerzają możliwości kultu, zdobywając cyber-monety, za które można kupić ulepszenia, modląc się, aby zyskać i użyć specjalnych umiejętności, hakując budynki i tablice reklamowe, aby rozszerzyć kontrolę nad terytoriami, nawracając innych obywateli lub walcząc z wrogimi jednostkami i innowiercami.

Zobacz trailer Re-Legion:

Ogólny kierunek działania sekty jest definiowany przez wybrane dla niej dogmaty. Od religii miłości po nienawiść do niewiernych – każdy z dziesiątek dogmatów definiuje sposób, w jaki kult będzie dążył do osiągnięcia swoich celów. Niezależnie od wybranej drogi, twoi czciciele będą współpracować, aby zbudować silny i potężny kult. Oficjalna strona gry: re-legion.icecodegames.com

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze