28.1 C
Warszawa
piątek 24 maja • 2024
Strona głównaGRYDYING LIGHT - TECHLAND ZAPOWIADA 10 DARMOWYCH DLC NA PRZESTRZENI ROKU

DYING LIGHT – TECHLAND ZAPOWIADA 10 DARMOWYCH DLC NA PRZESTRZENI ROKU

CEO Techlandu informuje za pomocą listu otwartego, że zespół deweloperski pracuje nad nową zawartością dla Dying Light:

„Po niemal trzech latach od premiery Dying Light blisko pół miliona graczy każdego tygodnia zagrywa się w naszą produkcję. Podczas pierwszych miesięcy od premiery, w roku 2015, notowaliśmy wyniki na poziomie 700 000 graczy tygodniowo. To jasno pokazuje, że społeczność zgromadzona wokół gry nadal jest ogromna, aktywna i oczekuje więcej. Nie ma dnia żebyśmy nie dostawali próśb o nowe bronie, kostiumy czy zadania. Wobec takiego entuzjazmu i zaangażowania nie możemy przejść obojętnie.

Dlatego dziś z radością informuję, że Techland nadal intensywnie będzie wspierał Dying Light. Trwają obecnie prace nad dodatkową zawartością do oryginalnej gry. Niebawem gracze mogą spodziewać się nowych wymagających przeciwników, konieczności opanowania nowych mechanik rozgrywki, rozwiązywania kolejnych tajemnic Harran i eksploracji wcześniej niewidzianych obszarów. Przełoży się to na dziesięć DLC w ciągu dwunastu miesięcy naszego nieustannego wsparcia dla gry.

Dodatki będą udostępniane za darmo dla wszystkich graczy, na każdej platformie. Ciągłe wsparcie to również więcej aktualizacji, usprawnień rozgrywki i wydarzeń społecznościowych. Mocno wierzymy w aktywną współpracę projektantów i graczy. Liczymy, że niniejsza zapowiedź zachęci naszych fanów do dalszego dzielenia się swoimi przemyśleniami, historiami i pomysłami nt. tego jak możemy jeszcze bardziej pogłębić ich doświadczenia z Dying Light.” – Paweł Marchewka, Techland CEO

Zobacz także: Na trasę wjeżdża nowy mistrz kierownicy – „Dirt 4” już dostępny!

Wsparcie dla Dying Light przybierze różne formy. W darmowych DLC znajdą się nowe lokacje, zadania fabularne, mechaniki rozgrywki, bronie, przeciwnicy i wiele więcej. Równolegle gra doczeka się usprawnień w mechanice i balansie, a wydarzenia społecznościowe będą pojawiały się częściej – do 4 na kwartał. Techland przygotowuje się również do uruchomienia dedykowanej platformy dla społeczności, dzięki której fani będą mieli wpływ na to jaki rodzaj zawartości będzie tworzony. Wkrótce ujawnione zostaną dodatkowe informacje na ten temat.

Pierwsza nowa zawartość dla Dying Light – nazwana Content Drop #0 – zostanie udostępniona za darmo w ciągu najbliższych tygodni i będzie skupiała się na nowych przeciwnikach. Drop #0 to ledwie przedsmak nowości, jakie pojawią się w grze w ramach akcji “10 DLC w 12 miesięcy”, która ruszy pełną parą jeszcze w tym roku.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze