21.1 C
Warszawa
czwartek 18 lipca • 2024
Strona głównaROZRYWKADOŁĄCZ DO GWIEZDNEJ DRUŻYNY BEN 10 W GALERII PÓŁNOCNEJ!

DOŁĄCZ DO GWIEZDNEJ DRUŻYNY BEN 10 W GALERII PÓŁNOCNEJ!

W weekend 18-19 listopada Galeria Północna zaprasza najmłodszych na spotkanie z Benem Tennysonem, bohaterem popularnej kreskówki Ben 10 i jego przyjaciółmi. Walcz z kosmitami, zbierz własną drużynę super bohaterów i zdobywaj punkty mocy w gwiezdnym quizie. Na uczestników misji w Galerii Północnej czekają wyjątkowe nagrody – koszulki z serialu Ben 10 z własnym zdjęciem!

10-letni Ben Tennyson jest bohaterem jednej z najbardziej popularnych kreskówek kanału Cartoon Network. Kiedy chłopiec wraz z dziadkiem i kuzynką wybiera się na kemping, znajduje tajemnicze urządzenie o nazwie Omnitrix. Dzięki niemu dzielny Ben może się zmieniać w kosmitów i pod postacią Czterorękiego, Inferno, Diamentogłowego, Szybciora, Muchy, Szarej Materii, Dzikiego Pnącza, Kulopłota, Turbina Wodnego lub Upgrade’a walczyć z kosmicznym złem. Pełna emocjonujących pojedynków kreskówka spotkała się z tak dużym zainteresowaniem najmłodszych widzów, że przygody Bena doczekały się trzech sequeli, dwóch filmów fabularnych i licznych gier komputerowych.

Dzieci na całym świecie marzą, aby podobnie jak młody Ben, stawić czoło wrogim przybyszom z kosmosu. Dlatego już w najbliższy weekend, 18-19 listopada Galeria Północna zaprasza najmłodszych na spotkanie z Benem Tennysonem i jego kosmicznymi przyjaciółmi. Na uczestników zabawy czeka pełna przygód misja, w której każde poprawnie wykonanie zadanie nagradzane będzie punktami. Na koniec zebrane punkty zostaną wymienione na nagrodę – koszulkę z serialu Ben 10 z własnym zdjęciem!

W ostatnich tygodniach Galerię Północną odwiedziły animowane postaci uwielbiane przez maluchy – Świnka Peppa i jej brat George oraz Masza i Niedźwiedź. W najbliższy weekend do wspólnej zabawy z bohaterami kreskówki Ben 10 zapraszamy trochę starsze dzieci. Po raz pierwszy na uczestników czeka interaktywna gra, w której każdy uczestnik wcieli się w gwiezdnego wojownika, realizującego zadania przygotowane przez Bena. Atrakcje dostępne w strefie Ben 10 to doskonała zabawa i ciekawy pomysł na wspólne popołudnie dla całej rodziny – mówi Emilia Szkudlarek, Dyrektor Marketingu Galerii Północnej.

Serialowy Ben będzie czekał na młodych wojowników w sobotę i niedzielę w godzinach 12.00-20.00 w strefie Ben 10 zlokalizowanej przy wejściu do Galerii Północnej od strony ulicy Trakt Nadwiślański. Odwiedzając punkt rejestracji każdy z uczestników otrzyma specjalny zegarek Omnitrix, dzięki któremu Ben mógł zmieniać się w jednego z walecznych bohaterów. Wyjątkowe urządzenie będzie prowadziło dzieci przez kolejne atrakcje i gromadziło punkty zebrane za poprawne wykonanie zadań przygotowanych przez gwiezdną drużynę Bena. Na małych gości Galerii Północnej czeka między innymi:

– strefa 3D Mania, czyli stanowisko, na którym za pomocą wyjątkowych długopisów 3D każdy z uczestników stworzy własną przestrzenną figurkę z serialu

– mini-kino ze specjalnie wyselekcjonowanymi, najnowszymi odcinkami kreskówki Ben 10

– strefa Pogromcy Złych Charakterów, gdzie dzieci pokonają złe moce w ramach wspólnej, interaktywnej zabawy

– strefa gier i zabaw – weź udział w kosmicznej rozgrywce lub rozwiąż wirtualny quiz!

– strefa animacji z puzzlami i kostkami XXL, które pozwolą zbudować wielkoformatową postać Bena

– ścianka fotograficzna z Benem oraz postacią obcego „Inferno”, na której każdy z uczestników zabawy będzie mógł wykonać wspólne pamiątkowe zdjęcie

– interaktywna gra Hero Experience, która pozwoli najmłodszym wcielić się w jednego z obcych, a następnie wykonać pamiątkowe zdjęcie, które trafi na koszulkę

– fabryka koszulek, czyli ostatni punkt zabawy, w którym każdy z młodych wojowników będzie mógł odebrać własną koszulkę „Hero Experience”!

 

Zobacz również

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze