19.9 C
Warszawa
czwartek 13 czerwca • 2024
Strona głównaLIFESTYLECZY DOROTA SZELĄGOWSKA MA NOWEGO MĘŻA?

CZY DOROTA SZELĄGOWSKA MA NOWEGO MĘŻA?

Dorota Szelągowska, znana projektantka wnętrz, która prowadzi swój program prezentujący remonty mieszkań, zaszła w ciążę ze swoim nowym partnerem, jednak jej dzisiejszy wpis na portalu społecznościowym Facebook może rzucać inne światło na łączącą ich relację.

Dorota Szelągowska na swoim profilu na Facebooku, opisała krótką historię dotyczącą spotkania z Panią zbierającą pieniądze na chore dzieci. Jak dowiadujemy się z wpisu, Dorota Szelągowska przeprowadziła się do swojego starego domu, ponieważ obecne żoliborskie mieszkanie prezenterki jest na trzecim piętrze bez windy i rozumiemy, że aktualnie może to być dla osoby będącej w stanie błogosławionym dużym utrudnieniem.

Do domu, w którym aktualnie mieszka Dorota Szelągowska, przyszła wspomniana powyżej pani, zaangażowana w akcje charytatywne na rzecz dzieci. Jak się dowiadujemy, całe zajście nasza bohaterka oglądała przez okno w sypialni. I tu pojawia się najciekawsze, ponieważ Dorota Szelągowska pisze, że resztę historii zna z opowieści męża!

Jak wiadomo z pierwszym mężem prezenterka ma syna Antoniego, a jej drugim mężem był Adam Sztaba. Jak sądzicie, czy Dorota Szelągowska rzeczywiście po raz trzeci wyszła za mąż?

Czekamy na Wasze opinie!

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze