28.1 C
Warszawa
piątek 24 maja • 2024
Strona głównaGRYCrossout: Nowa kampania fabularna rozwija świat gry

Crossout: Nowa kampania fabularna rozwija świat gry

Targem Games oraz Gaijin Entertainment ogłaszają wprowadzenie aktualizacji 0.10.50 do postapokaliptycznej gry Crossout. Za jej sprawą gracze zyskają mnóstwo nowych opcji rozgrywki, takich jak kampania fabularna pod tytułem “Zaraza” czy nowa mapa do starć PvP o nazwie “Piaszczysta zatoka”. Wraz z aktualizacją pojawi się również wydarzenie poświęcone Dniowi Zwycięstwa, podczas którego będzie można sprawdzić swe umiejętności w starciach replik archaicznych czołgów T-34.

Tryb przygody, polegający na badaniu obszernego terenu i wypełnianiu zróżnicowanych misji, zyskuje nowy wątek fabularny pod tytułem “Zaraza”. Rozegrać można go w pojedynkę lub współpracując z kolegami. Kampania ta rzuca graczy do walki z tajemniczą, pokręconą maszyną, zdolną przemienić przyjaciół we wrogów. Tryb przygody jest dostępny dla każdego, kto osiągnął przynajmniej 3. poziom w dowolnej z początkowych frakcji (w przypadku nowego konta powinno to zająć około 15 minut). W niedalekiej przyszłości pojawią się w nim nowe opowieści, misje, zadania, wrogowie oraz lokacje.

Zobacz również: Naprawiaj i handluj jednostkami bojowymi w grze War Thunder

Sercem nowej mapy przeznaczonej do starć PvP jest przecięty na pół, potężny kontenerowiec, który od stuleci rdzewieje. “Piaszczysta zatoka” oferuje mnóstwo okazji do zasadzek, a także kilka fantastycznie się prezentujących miejsc dla snajperów. Niemniej gros wydarzeń będzie miało miejsce bardzo blisko wraku, a to świetna okazja do starć pojazdów bez użycia broni dystansowej. Aktualizacja wprowadza również specjalne wydarzenie poświęcone europejskiemu Dniowi Zwycięstwa. Podczas “Wiosennego Zamieszania” będzie można ścierać się w jedynym w swoim rodzaju pojeździe – “Risen” to hołd złożony słynnemu T-34, czołgowi z czasów II wojny światowej. Wyposażono go w jedno działo, co jest dość niezwykłe jak na świat gry Crossout. Maszyna ta stanowi świetną adaptację czołgu w klimacie postapokaliptycznej Ziemi. Zwycięzcy w tej utarczce otrzymają specjalne premie, między innymi ozdoby do swoich pojazdów.

Crossout t-34
Fot. mat. prasowy

“Wiosenne zamieszanie” to wydarzenie dostępne od 30 kwietnia do 13 maja 2019 roku na komputerach klasy PC oraz od 8 do 22 maja na konsolach. Ci, którym spodoba się “Risen”, będą mogli nabyć go wraz z paczką “Świeża Krew”, w skład której wchodzi nie tylko ten czołg, ale również rzadko spotykane komponenty i zabawne ozdoby. Wzorowany na T-34 pojazd oferuje niezłą mieszankę potęgi ognia, wytrzymałości i szybkości. Jest to idealna maszyna na pierwsze spotkanie z grą Crossout – i na przetrwanie pierwszych minut!

Więcej informacji o aktualnych i nadchodzących wydarzeniach znajduje się na oficjalnej stronie gry: http://www.crossout.net.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze