23 C
Warszawa
wtorek 23 lipca • 2024
Strona głównaGRYPokieruj agencją antyterrorystyczną w grze Counter Terrorist Agency

Pokieruj agencją antyterrorystyczną w grze Counter Terrorist Agency

Polskie studio WarSaw Games, we współpracy z wydawcą gry 911 Operator, już tej jesieni wypowie terroryzmowi wojnę. Counter Terrorist Agency  to współczesna agencja wywiadu, której zadaniem jest wykrywanie potencjalnych zagrożeń i zduszanie ich w zarodku. Już teraz możesz stać się częścią tej szpiegowskiej drużyny, wspierając zespół poprzez kampanię na Kickstarterze. Zrób wszystko, aby twoja rodzina i przyjaciele mogli spać spokojnie.

Counter Terrorist Agency to gra strategiczna czasu rzeczywistego z elementami symulacji i zarządzania. Głównym mechanizmem rozgrywki jest rozwijanie i kierowanie organizacją antyterrorystyczną, aby zapobiec atakom na terenie całego świata, wykorzystując w tym celu nowoczesne narzędzia i techniki inwigilacji. Przenikaj do podejrzanych grup, podsłuchuj rozmowy telefoniczne i czytaj zaszyfrowane maile. Dzięki temu będziesz mógł połączyć wszystkie elementy układanki w całość i przedsięwziąć odpowiednie kroki. Pamiętaj, że każda zła decyzja może kosztować życie setki obywateli!

Zobacz również: Daymare: 1998. Jest już zwiastun poświęcony fabule gry

Wykorzystuj wszelkie dostępne środki, aby zatrzymać terrorystów kierujących się najróżniejszymi przesłankami – od religijnych fundamentalistów, przez skrajnie prawicowych aktywistów, a na niszczycielskich sektach i kartelach narkotykowych skończywszy. Zbieraj informacje i wykorzystaj je dla dobra ogółu, szukaj nowych rozwiązań i niech twoja Agencja rośnie w siłę, by jeszcze efektywniej dbać o światowe bezpieczeństwo.

Counter Terrorist Agency premiera
Fot. Counter Terrorist Agency

Ty też możesz wesprzeć budowę Agencji poprzez wsparcie projektu na Kickstarterze. Nagrody dla wspierających to m.in. podziękowanie w napisach końcowych, wersja demo gry (dostępna od zaraz), dostęp do zamkniętej bety, cyfrowa ścieżka dźwiękowa i wiele więcej! Gra jest już w 50% ukończona, a dodatkowe finansowanie ze strony społeczności będzie pomocne w późniejszym etapie produkcji oraz przy portowaniu gry na konsole i urządzenia mobilne.

Czy mamy tu jakieś “ranne ptaszki”? Każdy kto wykupi pakiet „Early Bird” otrzyma grę za połowę ceny. Zaledwie 10 dolarów kanadyjskich zapewnia specjalne podziękowania oraz kopię Counter Terrorist Agency, która trafi do wspierającego już tej jesieni. Nie czekajcie zbyt długo, oferta jest limitowana!

Counter Terrorist Agency – Sprawdź zbiórkę na Kickstarterze

WarSaw Games – oficjalna strona

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze