-1 C
Warszawa
czwartek 7 grudnia • 2023
Strona głównaROZRYWKACindy Crawford otwiera Cosentino City Los Angeles Center

Cindy Crawford otwiera Cosentino City Los Angeles Center

Setki osób zgromadziły się na otwarciu jednego z kluczowych interaktywnych salonów wystawowych Cosentino. Podczas spotkania o swoich pasjach, modzie i designie, opowiadała ambasadorka marki Silestone – Cindy Crawford.

Cosentino, światowy lider w produkcji i dystrybucji innowacyjnych powierzchni dla architektury wewnętrznej i zewnętrznej, ogłosił właśnie otwarcie nowego Cosentino City Los Angeles Center. Przestrzeń, będąca jedną z czterech lokalizacji w Stanach Zjednoczonych i 12. na świecie, jest wyceniana na 1,7 mln USD i obejmuje blisko 400 m2 powierzchni!

Koncepcja „Cosentino City”, stworzona specjalnie dla największych miast metropolitalnych świata, wykorzystuje najnowsze technologie cyfrowe, dzięki którym architekci, projektanci i właściciele domów mogą w pełni doświadczyć rozległej oferty produktów Cosentino, takich jak ultrakompaktowe powierzchnie Dekton i Silestone, przodujące na świecie w obszarze naturalnych powierzchni kwarcowych. Celem City Center jest promowanie współpracy i inspirującego środowiska, w którym projektanci i ich klienci mogą dyskutować o pomysłach, produktach i projektach w otwartej, nowoczesnej przestrzeni, odzwierciedlającej charakterystyczny styl Cosentino.

Zobacz również: Drugie życie warszawskiej fabryki FSO w nowej odsłonie

Ponad 300 architektów i projektantów z Los Angeles zebrało się, by uczcić wielkie otwarcie. Oprócz pysznych koktajli i hiszpańskich tapas gości zachwyciła ikona mody i ambasadorka marki Silestone, Cindy Crawford, która wyszła na scenę, aby opowiedzieć o swojej pasji do szeroko pojętego projektowania i mody. Wśród znaczących gości znaleźli się Eduardo Cosentino, wiceprezes wykonawczy ds. globalnej sprzedaży i dyrektor generalny Cosentino NorthAmerica; Santiago Alfonso, dyrektor ds. marketingu grupy Cosentino; Massimo Ballucchi, dyrektor ds. marketingu w Cosentino NorthAmerica i Jason Cathcart, kierownik Cosentino LA City Center.

„Dzięki nowemu Cosentino Los Angeles City Center zapewniamy wybitnym architektom i projektantom dostęp do naszych najnowszych produktów i wiedzy, które podkreślają nasze zaangażowanie w regionie Los Angeles i Południowej Kalifornii” – powiedział Eduardo Martinez-Cosentino, dyrektor generalny Cosentino NorthAmerica i wiceprezes wykonawczy ds. globalnej sprzedaży grupy Cosentino.

Otwarcie Cosentino Center
Otwarcie Cosentino Los Angeles Center / fot. mat. prasowy

Wnętrze salonu wystawowego o powierzchni 328 m2 dysponuje wspaniałą ekspozycją najnowszych produktów Cosentino, miejscami pracy dla projektantów i Cosentino Selection Center. Korzystając z najnowszych technologii, specjaliści z dziedziny designu i konsumenci mogą nie tylko natychmiast zobaczyć szczegółowe obrazy płyt w wysokiej rozdzielczości, ale także tworzyć realistyczne renderingi, aby wyobrazić sobie, jak poszczególne materiały Cosentino będą wyglądały w różnych aranżacjach mieszkalnych i komercyjnych oraz innych zastosowaniach. Co więcej, na dziedzińcu o powierzchni 63 m2 zaprezentowano nieograniczoną liczbę zastosowań powierzchni ultrakompaktowej Dekton na zewnątrz.

Od zeszłego roku Cosentino posiada również swoje centrum logistyczne w Parzniewie pod Warszawą, a produkty można znaleźć we wszystkich znaczących studiach kuchennych i pracowniach architektonicznych w Polsce.

Zobacz więcej w kategorii: Rozrywka

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze