Na oficjalnym kanale Youtube Baranovskiego udostępniony został teledysk do nowego utworu artysty – „Hey”. Video zrealizowała ekipa Postcard Sessions.

Debiutancki singiel Baranovskiego „Dym” stał się niekwestionowanym przebojem radiowym. Piosenka przez kilka miesięcy nie schodziła z najwyższych rotacji czołowych rozgłośni w Polsce.

Po tym sukcesie młody wokalista i songwriter prezentuje kolejny kawałek zapowiadający jego debiutancką płytę. Tym razem Baranovski nie celuje w radio – łącząca ostre gitarowe riffy i elektroniczne smaczki piosenka „Hey” ma przede wszystkim pokazać jego wszechstronność, otwartość i odwagę w zdobywaniu serc słuchaczy.

Zobacz także: 30. rocznica wydania debiutanckiego albumu Tracy Chapman!

Dużo o Baranovskim mówią też jego koncerty. Świetne przyjęcie jego występu podczas tegorocznej edycji Spring Break w Poznaniu zaowocowało wieloma koncertowymi propozycjami, w tym kilkoma podczas prestiżowych festiwalowych wydarzeń. Na pierwszy ogień już 2 czerwca idzie Orange Warsaw Festival, podczas którego Wojtek z zespołem obok znanych już piosenek zaprezentują materiał, który znajdzie się na jego debiutanckim albumie.

Zobacz teledysk Baranovski – Hey:

Zobacz więcej w kategorii: Inne gatunki muzyki

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Pamiętamy ’44: zapowiedź płyty Michała Urbaniaka „For Warsaw With Love” wydanej w ramach rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Tytuł nowej płyty Michała Urbaniaka, która ukaże się