14.6 C
Warszawa
piątek 12 kwietnia • 2024
Strona głównaFILMFAMILIJNYCO W TRAWIE PISZCZY? ZOBACZ PIERWSZY ZWIASTUN ANIMACJI DLA DZIECI

CO W TRAWIE PISZCZY? ZOBACZ PIERWSZY ZWIASTUN ANIMACJI DLA DZIECI

„Co w trawie piszczy” to porywająca historia pewnego włóczykija, który pewnego dnia postanawia osiąść na pięknej łące. Tutaj zaczyna się jego prawdziwa przygoda. Świerszcz daje się zwieść Królowej Pszczół, stając się przypadkiem wrogiem mieszkańców łąki. Owad się jednak nie poddaje i postanawia naprawić swoje błędy. Czy mu się uda?

Pasikonik Tonik jest prawdziwym włóczykijem. Przemierza świat w podskokach, nigdzie nie zagrzewając dłużej miejsca. Pewnego dnia trafia na łąkę tak piękną, że postanawia zatrzymać się tu na dłużej. Szczególnie, że wpadła mu w oko urocza i dobra Królowa Pszczół Margerytka. Zakochany polny konik gotów jest na wszystko, by mieszkańcy łąki uznali go za dobrego kumpla, a nawet przyjaciela.

Zobacz także: Maciej Stuhr o ojcostwie, byciu gęsią i skrywanych marzeniach – „Kaczki z gęsiej paczki”

Niestety nie znając jeszcze miejscowych „układów” daje się omotać podstępnej osie i zamiast stać się przyjacielem, mimo woli zasłuży na miano wroga łąki. Tonik jednak nie daje się za czułki wodzić i zamiast się poddać i zwiać w świat, postanawia naprawić swe błędy, obronić łąkę przed armią szerszeni i zasłużyć na serce królowej.

Zobacz polski zwiastun „Co w trawie piszczy”:

„Co w trawie piszczy” – premiera 20 lipca 2018

 Zobacz więcej w kategorii: Film familijny

Zobacz również

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze