W piątkowy wieczór 6. września w warszawskim Teatrze Capitol odbył się Finał Miss Earth Poland 2018 w którym rywalizowały najpiękniejsze Polki. Zwyciężczynią okazała się 22-letnia Aleksandra Grysz, która weźmie udział w listopadzie na światowym finale Miss Earth na Filipinach.

Miss Earth Poland to tytuł przyznany najpiękniejszej Polce reprezentującej konkurs Miss Earth, który jest dorocznym międzynarodowym konkursem piękności promującym świadomość ekologiczną. W warszawskim Teatrze Capitol prezentowało się 14 pięknych Polek, które przedstawiały publiczności swoje historie. Finalistki konkursu zaprezentowały się w kreacjach koktajlowych, kostiumach kąpielowych LiParie oraz sukniach wieczorowych od Laurelle. Jury w składzie, którego mogliśmy oglądać m.in. Tamarę Arciuch, Gabi Drzewiecką, Ewę Szabatin, Paulinę Biernat, Rafała Maseraka czy Małgorzatę Potocką, uznało, że tegoroczny tytuł Miss Earth Poland 2018 należy się Aleksandrze Grysz z Iławy.

Zobacz także: Aleksandra Grysz z Iławy z tytułem Miss Warmii i Mazur 2017

Miss Earth Poland 2018
Wybory Miss Earth Poland 2018 / fot. Daniel Zadrożny

Kolejnymi tytułami Miss nagrodzone zostały:

Miss Internetu: Zuzanna Kuchajewicz (19 lat)
Miss Ognia: Sandra Staszewska (19 lat)
Miss Wody: Kaja Klimkiewicz (21 lat)
Miss Powietrza: Karina Pochwała (24 lata)

Tegoroczną galę poprowadził Conrado Moreno, zaś organizatorami wyborów Miss Earth Poland w tym roku była znana para – Francys Barraza-Sudnicka i Łukasz Czarnecki. W ubiegłym roku Polskę reprezentowała 22-letnia Bydgoszczanka Dominika Szymańska, a zwyciężczynią Miss Earth została Filipinka Karen Ibasco.

Zobacz więcej w kategorii: Uroda

3 Komentarze

  1. Znam ją z widzenia, nigdy bym nie przypuszczał, że ktoś jej kiedyś założy koronę na głowe 😀

  2. Ani ona ładna, ani mądra…

  3. Potocka w jury? Ta alkoholiczka?!?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

All in one – kompleksowa regeneracja

Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw