28.1 C
Warszawa
piątek 24 maja • 2024
Strona głównaGRYPOWRÓT LEGENDY PO 30 LATACH - THE BARD'S TALE IV NA RYNKU...

POWRÓT LEGENDY PO 30 LATACH – THE BARD’S TALE IV NA RYNKU OD 18 WRZEŚNIA

Fantastyczny świat Caith znów staje otworem przed wszystkimi śmiałkami. Najnowsze RPG studia inXile – The Bard’s Tale IV: Barrows Deep, będące kontynuacją kultowej serii – dostępne będzie w pudełkowym wydaniu na PC od 18 września 2018 roku.

Produkcja stworzona została przez zespół legendarnego Briana Fargo, składający się z twórców poprzednich odsłon. The Bard’s Tale IV: Barrows Deep stanowi powrót do korzeni – rozgrywka, ukazana w ujęciu FPP, to typowy dungeon-crawler z turowymi walkami. Narracja rodem z powieści fantasy i nowoczesna stylistyka sprawiają jednak, że The Bard’s Tale IV: Barrows Deep spodoba się zarówno weteranom serii jak i świeżo upieczonym miłośnikom komputerowych RPG.

The Bard’s Tale IV: Barrows Deep to produkcja nastawiona na rozgrywkę jednoosobową. Pełna eksploracji, wymagających zagadek i dynamicznych potyczek. Gracze dostaną do dyspozycji setki umiejętności do opanowania i tylko od nich zależy w jakim kierunku rozwiną swoją drużynę. Za fabułę i narrację odpowiada Nathan Long – autor historii do Wasteland 2 – a za niezwykle szczegółowy, fantastyczny świat – silnik Unreal 4.

Bard's Tale IV gra
Fot. kadr z gry Bard’s Tale IV

The Bard’s Tale IV: Barrows Deep – w zlokalizowanej wersji na napisami – dostępny będzie w pudełkowym wydaniu PC od 18 września. Ponadto na płycie znajdzie się dodatkowa zawartość cyfrowa: Ognisty róg, Topór Kaela, Koło kodów i Retro podręcznik.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze