W niedzielę, 24marca, podczas wydania Big Brother Arena, Agnieszka Woźniak-Starak podała nazwisko osoby, która jako pierwsza opuściła dom Wielkiego Brata. Na tę okazję prezenterka wybrała minimalistyczną stylizację projektu Łukasza Jemioła.

W minioną niedzielę Agnieszka Woźniak-Starak, gwiazda TVN i prezenterka telewizyjna, przedstawiła nazwisko osoby, która jako pierwsza opuściła program Big Brother. Podczas wejścia na żywo ubrana była w perfekcyjnie skrojoną klasyczną marynarkę i spodnie projektu Łukasza Jemioła. Biała dwurzędowa marynarka została ozdobiona koronkowymi detalami w tym samym kolorze, znajdującymi się przy kieszeniach i u dołu rękawów. Jej wizytowy charakter podkreślały złote guziki. Prezenterka dobrała do niej szare spodnie z białymi lampasami, które dodały eleganckiemu lookowi nonszalancji.

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak / fot. agencja ONS

Zobacz również: Making of wizerunkowej sesji zdjęciowej Kelly Couronne 2019

Stylizację dopełniły modne w tym sezonie kowbojki z finezyjnym wzorem w biało-srebrnym kolorze. Gwiazda podkreśliła całość delikatnym, lecz bardzo kobiecym makijażem. Łukasz Jemioł to projektant, twórca jednej z czołowych polskich marek modowych, który  od niemal 15 lat ubiera przedstawicieli świata mody, show-biznesu i mediów.

Zobacz więcej w kategorii: Moda

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Gwiazdy na pokazie DE LA GARZA. Sprawdź kto się pojawił!

Antek Królikowski, Rafał Collins, Rafał Zawierucha, Fit Lovers,