7.2 C
Warszawa
wtorek 23 kwietnia • 2024
Strona głównaGRYGwint na smartfony jeszcze w tym roku! Premiera pierwszego dodatku do Wiedźmińskiej...

Gwint na smartfony jeszcze w tym roku! Premiera pierwszego dodatku do Wiedźmińskiej Gry Karcianej już jutro!

CD Projekt RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, ogłaszają, że w 2019 roku ukaże się wersja gry Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana na smartfony. Studio ogłasza również, że już w najbliższy czwartek na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One odbędzie się premiera Krwawej Klątwy, pierwszego dodatku do Gwinta.

Nowa wersja Gwinta pozwoli użytkownikom smartfonów sprawdzić się na polach bitwy wiedźmińskiej karcianki. Jeszcze w tym roku tytuł ukaże się na iPhone’ach, w dalszej kolejności wydana zostanie wersja na smartfony z systemem operacyjnym Android. Więcej informacji zostanie ogłoszonych w późniejszym terminie.

Zobacz również: CD Projekt podsumowuje 2018 rok. Zobacz wyniki finansowe grupy

„Do rozpoczęcia prac przy mobilnym Gwincie przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu(…) Kluczowym jest dla nas to, by wiernie przenieść wszystko, co stanowi o unikatowości naszej karcianki — piękną grafikę oraz rozbudowaną rozgrywkę — do mniejszego, ale nie mniej ambitnego formatu, jakim są smartfony. Przystosowaliśmy także nasze technologie, w tym napędzającą rozgrywkę sieciową Gwinta platformę GOG Galaxy, by mogły w pełni obsłużyć platformy mobilne. Efekty naszej pracy będziecie mogli zobaczyć jeszcze w tym roku, na co osobiście nie mogę się doczekać.” – powiedział Jason Slama, szef projektu Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana, CD Projekt RED.

Krwawa Klątwa to pierwszy dodatek do gry Gwint. W ramach rozszerzenia do gry trafi ponad 100 nowych kart. Dodatek odda w ręce graczy również pięcioro nowych dowódców — postaci zupełnie nowe, jak również dobrze znane miłośnikom serii gier Wiedźmin.

Gracze mogą jeszcze skorzystać ze specjalnej oferty przedsprzedażowej dodatku. Pakiet przedsprzedażowy zawiera 40 Beczek Krwawej Klątwy, które w ramach oferty dostępne są w promocyjnej cenie, a także legendarną skórkę “Krwawa Zbroja” dla postaci Ukrytego oraz inspirowany dodatkiem animowany rewers. Oferta wygaśnie w momencie premiery dodatku.

Krwawa Klątwa zadebiutuje 28 marca na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Więcej informacji na temat rozszerzenia znajduje się na oficjalnej stronie.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze