19.9 C
Warszawa
czwartek 13 czerwca • 2024
Strona głównaLIFESTYLEAgnieszka Boryń - ostatnia polska miss Mistrzostw Świata FIFA?

Agnieszka Boryń – ostatnia polska miss Mistrzostw Świata FIFA?

Czy Agnieszka Boryń jest ostatnią polską miss piłkarskich mistrzostw świata? Dzięki absurdalnemu pomysłowi FIFA, która współpracuje z FARE (organizacją do spraw walki z dyskryminacją w futbolu), mającemu na celu ograniczenie pokazywania atrakcyjnych fanek podczas piłkarskich spotkań, możemy już więcej nie zobaczyć w tv, anie nie usłyszeć o miss publiczności.

FIFA podążyła drogą Formuły 1 i kilku innych sportów, które chcą wyeliminować piękne kobiety jako element otoczki towarzyszącej tym dyscyplinom. Według oficjalnego stanowiska FIFA, głównym powodem, który przyczynił się do podjęcia przez nich takich kroków, jest seksizm w trakcie mundialu. Podczas mistrzostw w Rosji, podobno wykryto 30 przypadków seksistowskich zachowań.

Zobacz także: Agnieszka Boryń została okrzyknięta Miss Mundialu 2018!

W czasie kiedy męskiej części publiczności na największych piłkarskich turniejach pozostanie podziwianie wyżelowanych, opalonych piłkarzy, z modnie ułożonymi fryzurami i wytatuowanych niczym ancymony, my prezentujemy Wam zdjęcia polskiej miss mundialu w Rosji, Agnieszki Boryń, o której pisały już duże polskie media, m.in. onet.pl, fakt.pl, gol24.pl czy telemagazyn.pl.

Agnieszka Boryń ma 25 lat i mimo tego, że jest piękną kobietą, jest także bardzo inteligentną osobą. Jeżeli chodzi o wykształcenie to może pochwalić się tytułem magistra z dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Kilka lat temu wyjechała z Polski do Niemiec na Erasmusa i swoją przygodę zawodową kontynuowała za granicą. Później, przez dwa lata rozwijała swoje zainteresowania w Austrii, a następnie w Japonii. Jak sama opowiada, lubi podróżować po świecie, zwiedziła już m.in. znaczną część Azji, Amerykę Północną i Amerykę Środkową.

Zobacz galerię zdjęć polskiej miss mundialu 2018, Agnieszki Boryń:

[Best_Wordpress_Gallery id=”687″ gal_title=”20180727020000″]

Zobacz więcej w kategorii: Lifestyle

Zobacz również

2 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze