5.3 C
Warszawa
poniedziałek 22 kwietnia • 2024
Strona głównaMODAAGATA WOJTKIEWICZ Z KOLEKCJĄ ŚLUBNĄ W TORONTO!

AGATA WOJTKIEWICZ Z KOLEKCJĄ ŚLUBNĄ W TORONTO!

Agata Wojtkiewicz została pierwszą polską projektantką zaproszoną do udziału w kanadyjskiej prezentacji mody ślubnej. W Trunk Show w Loversland biorą udział największe marki, takie jak: francuski Rime Arodaky, nowozelandzki Rue de Seine czy brytyjska Elizabeth Fillmore.

Światowe tendencje w modzie ś lubnej od kilku sezonów wskazują na nowoczesne rock’n’rollowe stylizacje. W Polsce trend ten również znajduje coraz więcej zwolenniczek. Agata Wojtkiewicz to jedna z przedstawicielek wspomnianego nurtu, który z powodzeniem prezentuje w Polsce i za granicą.

,,Wierzcie lub nie, ale suknia ślubna musi byś odzwierciedleniem osobowości i temperamentu panny młodej. Projekty Agaty Wojtkiewicz są nowoczesne i minimalistyczne w swej formie. Proste linie, strukturalne cięcia (…) jesteśmy zafascynowani tą wspaniałą kolekcją (…)! – czytamy na stronie LoversLand.

Trunk Show z udziałem Agaty Wojtkiewicz odbył się 23 lutego i trwał 3 dni. Zaproszeni goście mogli zapoznać się z sukienkami i docenić nowoczesne wzornictwo orz ekskluzywny materiał w postaci jedwabnych krep i koronek Sophie Hallette. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Zobacz również: Katarzyna Warnke nago na pokazie Macieja Zienia! Under Pressure 2018

Agata Wojtkiewicz to jedna z czołowych polskich marek propagująca nowoczesne i minimalistyczne podejście do mody ślubnej i wizytowej. Jej znakiem rozpoznawczym jest rock’n’rollowy styl, energetyczny seksapil oraz ekskluzywne jedwabne tkaniny i francuskie koronki z manufaktury Sophie Hallette. Projektantka marki wyróżniona i nagrodzona m.in. konkurach Złota Nitka, Złota Fastryga, Projektant Roku oraz Young Creative Entrepreneur – Design and Fashion Award . Kreacje marki prezentowane wielokrotnie na Fashion Week Poland, w programach telewizyjnych Top Model i Taniec z Gwiazdami oraz w magazynach Donna Collezioni, Elle, Zwierciadło, Twój Styl, InSTyle, VIVA!, Moda, Sukces. Od 2015r. w Łodzi istnieje flagowy Butik Agata Wojtkiewicz. Suknie marki dostępna są także w wielu polskich i zagranicznych salonach.

Więcej informacji o kolekcjach marki Agata Wojtkiewicz na stronie internetowej www.agatawojtkiewicz.pl

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze