Agata Wojtkiewicz została pierwszą polską projektantką zaproszoną do udziału w kanadyjskiej prezentacji mody ślubnej. W Trunk Show w Loversland biorą udział największe marki, takie jak: francuski Rime Arodaky, nowozelandzki Rue de Seine czy brytyjska Elizabeth Fillmore.

Światowe tendencje w modzie ś lubnej od kilku sezonów wskazują na nowoczesne rock’n’rollowe stylizacje. W Polsce trend ten również znajduje coraz więcej zwolenniczek. Agata Wojtkiewicz to jedna z przedstawicielek wspomnianego nurtu, który z powodzeniem prezentuje w Polsce i za granicą.

,,Wierzcie lub nie, ale suknia ślubna musi byś odzwierciedleniem osobowości i temperamentu panny młodej. Projekty Agaty Wojtkiewicz są nowoczesne i minimalistyczne w swej formie. Proste linie, strukturalne cięcia (…) jesteśmy zafascynowani tą wspaniałą kolekcją (…)! – czytamy na stronie LoversLand.

Trunk Show z udziałem Agaty Wojtkiewicz odbył się 23 lutego i trwał 3 dni. Zaproszeni goście mogli zapoznać się z sukienkami i docenić nowoczesne wzornictwo orz ekskluzywny materiał w postaci jedwabnych krep i koronek Sophie Hallette. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Zobacz również: Katarzyna Warnke nago na pokazie Macieja Zienia! Under Pressure 2018

Agata Wojtkiewicz to jedna z czołowych polskich marek propagująca nowoczesne i minimalistyczne podejście do mody ślubnej i wizytowej. Jej znakiem rozpoznawczym jest rock’n’rollowy styl, energetyczny seksapil oraz ekskluzywne jedwabne tkaniny i francuskie koronki z manufaktury Sophie Hallette. Projektantka marki wyróżniona i nagrodzona m.in. konkurach Złota Nitka, Złota Fastryga, Projektant Roku oraz Young Creative Entrepreneur – Design and Fashion Award . Kreacje marki prezentowane wielokrotnie na Fashion Week Poland, w programach telewizyjnych Top Model i Taniec z Gwiazdami oraz w magazynach Donna Collezioni, Elle, Zwierciadło, Twój Styl, InSTyle, VIVA!, Moda, Sukces. Od 2015r. w Łodzi istnieje flagowy Butik Agata Wojtkiewicz. Suknie marki dostępna są także w wielu polskich i zagranicznych salonach.

Więcej informacji o kolekcjach marki Agata Wojtkiewicz na stronie internetowej www.agatawojtkiewicz.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Gwiazdy na pokazie DE LA GARZA. Sprawdź kto się pojawił!

Antek Królikowski, Rafał Collins, Rafał Zawierucha, Fit Lovers,