-1.2 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaMUZYKAADI NOWAK - PREMIERA I ODSŁUCH ALBUMU VAFLE RYŻOWE

ADI NOWAK – PREMIERA I ODSŁUCH ALBUMU VAFLE RYŻOWE

Z okazji premiery pierwszego, pełnego albumu Adi Nowaka pod tytułem “Vafle Ryżowe” wytwórnia Asfalt Records udostępniła w całości odsłuch nagrania z płyty.

Nietypowym posunięciem jak na polskie realia jest także udostępnienie albumu do pobrania za darmo (!) w formie plików mp3 ze strony www.ainoesce.pl,  Płyta dostępna jest też oczywiście w salonach Empik w całej Polsce, oraz w sklepach internetowych www.empik.com i www.asfaltshop.pl

Odsłuch albumu „Vafle Ryżowe” (oficjalne konto Asfalt Records):

Adi Nowak to młody raper z Poznania, który zadebiutował na początku 2016 roku publikując w internecie niezwykle gorąco przyjętą epkę “Nienajprawdziwsze”. Oryginalny styl i przyciągająca uwagę osobowość zwróciły uwagę wielu słuchaczy, dziennikarzy i wytwórni płytowych. Jedną z nich była Asfalt Records, z którą Adi Nowak podpisał kontrakt płytowy, dzięki czemu debiutancka epka ukazała się także na fizycznym nośniku, w tym w liczącej tylko 5 sztuk Złotej Edycji. Tajemnicze wydanie płyty kosztowało aż 100 zł, ale wyprzedało się w niecałą godzinę. Klienci, którzy zaufali Adiemu w ciemno, otwierając płytę, znaleźli w pudełku 100 zł. W kwietniu 2017 roku, po prawie roku pracy w studio, artysta publikuje wreszcie swój pełnowymiarowy debiut – album “VR”. Adi Nowak jest przedstawicielem nowej generacji raperów, którzy zrywają z modnymi i utartymi konwencjami panującymi zarówno w polskim, jak i amerykańskim hiphopie. Jego styl wnosi powiew świeżości do rodzimej sceny, zarówno pod względem formy, jak i treści. Swój przekaz adresuje do słuchaczy, którzy lubią zatrzymać się, popatrzeć na wszystko z dystansem i podjąć w sposób niebezpośredni próbę refleksji nad tym, co dzieje się dookoła. Adi Nowak wpisuje się w poczet raperów Asfalt Records, idących własną ścieżką na szczyt.
Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze