7.2 C
Warszawa
wtorek 23 kwietnia • 2024
Strona głównaMUZYKAINNE GATUNKI MUZYKIGORILLAZ - HUMANZ. DZIŚ PREMIERA ALBUMU!

GORILLAZ – HUMANZ. DZIŚ PREMIERA ALBUMU!

Najsłynniejsza animowana kapela wróciła! Dziś premiera albumu Gorillaz „Humanz”. Do wyboru 4 różne okładki! 
Oczekiwana z utęsknieniem płyta Gorillaz, najsłynniejszej animowanej formacji w historii, ukazała się w piątek, 28 kwietnia 2017 roku! Album, który sądząc po reakcjach fanów i recenzentów, zapowiada się na wielki hit, jest następcą płyty „The Fall” z 2011 roku.

„Humanz” to najbardziej bogaty brzmieniowo, aranżacyjne i wielowymiarowy materiał w historii kapeli. Biegnący stylistycznie od hip-hopu i R&B, popu oraz reggaeton aż do soulu i rock and rolla. Utwory wyprodukowali Gorillaz, The Twilight Tone z D /\ P oraz Remi Kabaka. Nagrania odbywały się w Londynie, Paryżu, Nowym Jorku, Chicago i na Jamajce.

Wirtualny zespół w składzie: Murdoc Niccals (gitara basowa), Noodle (gitara), Russel Hobbs (perkusja) i 2D (wokale), zaprosił sporo gości. Są wśród nich: Jehnny Beth (Savages), Danny Brown, Benjamin Clementine, De La Soul, D.R.A.M., Peven Everett, Anthony Hamilton, Grace Jones, Zebra Katz, Kelela, Mavis Staples, Vince Staples, Popcaan, Pusha T, Jamie Principle, Kali Uchis. Na płycie słychać również znakomitego aktora Bena Mendelsohna.

Album „Humanz” promują piosenki:
Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze