Najsłynniejsza animowana kapela wróciła! Dziś premiera albumu Gorillaz „Humanz”. Do wyboru 4 różne okładki! 
Oczekiwana z utęsknieniem płyta Gorillaz, najsłynniejszej animowanej formacji w historii, ukazała się w piątek, 28 kwietnia 2017 roku! Album, który sądząc po reakcjach fanów i recenzentów, zapowiada się na wielki hit, jest następcą płyty „The Fall” z 2011 roku.

„Humanz” to najbardziej bogaty brzmieniowo, aranżacyjne i wielowymiarowy materiał w historii kapeli. Biegnący stylistycznie od hip-hopu i R&B, popu oraz reggaeton aż do soulu i rock and rolla. Utwory wyprodukowali Gorillaz, The Twilight Tone z D /\ P oraz Remi Kabaka. Nagrania odbywały się w Londynie, Paryżu, Nowym Jorku, Chicago i na Jamajce.

Wirtualny zespół w składzie: Murdoc Niccals (gitara basowa), Noodle (gitara), Russel Hobbs (perkusja) i 2D (wokale), zaprosił sporo gości. Są wśród nich: Jehnny Beth (Savages), Danny Brown, Benjamin Clementine, De La Soul, D.R.A.M., Peven Everett, Anthony Hamilton, Grace Jones, Zebra Katz, Kelela, Mavis Staples, Vince Staples, Popcaan, Pusha T, Jamie Principle, Kali Uchis. Na płycie słychać również znakomitego aktora Bena Mendelsohna.

Album „Humanz” promują piosenki:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Pamiętamy ’44: zapowiedź płyty Michała Urbaniaka „For Warsaw With Love” wydanej w ramach rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Tytuł nowej płyty Michała Urbaniaka, która ukaże się