Wersja demonstracyjna gry już dostępna do pobrania na Xbox One i Playstation 4. Demo pozwala zapoznać się graczom z prologiem Prey.

Nazywasz się Morgan Yu i jesteś głównym naukowcem na Talosie I. Już pierwszego dnia twojej pracy historia obiera zły kierunek, gdy musisz rozpocząć walkę z obcymi atakującymi ekskluzywną stację kosmiczną, używając jedynie sprytu i znalezionej broni. Jeśli te istoty dotrą na Ziemię, życie, jakie znasz, dobiegnie końca.

Co wchodzi w skład darmowego dema?

Demo Prey: Pierwsza godzina stanowi prolog gry. Demo można ukończyć w około godzinę, ale nie obowiązuje żaden limit czasu. Po ukończeniu wersji demonstracyjnej wciąż możesz eksplorować stację kosmiczną Talos I.

Jak uzyskać dostęp do dema?

Demo można pobrać z witryny Prey w PlayStation Store oraz w sklepie Xbox.

W jaki sposób można kupić pełną wersję gry?

Możesz dokonać uaktualnienia do pełnej wersji w trakcie lub po ukończeniu darmowego dema, przechodząc do PlayStation Store lub sklepu Xbox i kupując grę. W menu gry widnieje łącze, które pozwala przejść bezpośrednio na właściwą witrynę sklepową, aby uaktualnić demo do pełnej wersji gry.

W jakich krajach i na jakich platformach dostępne jest demo?

Wersja próbna gry dostępna jest na platformach PlayStation 4 i Xbox One w tych samych wersjach językowych co pełna wersja gry, z wyłączeniem japońskiego i chińskiego tradycyjnego.

W jaki sposób działają osiągnięcia w demie?

Osiągnięcia i trofea nie są dostępne w demie.

Jaki jest rozmiar plików dema?

-Maksymalny rozmiar na PS4: 13,7 GB
-Maksymalny rozmiar na XB1: 13,1 GB

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Ultra Off-Road 2019: Alaska wkrótce na Nintendo Switch

Już 25 października br. na Nintendo Switch wydany