Wersja demonstracyjna gry już dostępna do pobrania na Xbox One i Playstation 4. Demo pozwala zapoznać się graczom z prologiem Prey.

Nazywasz się Morgan Yu i jesteś głównym naukowcem na Talosie I. Już pierwszego dnia twojej pracy historia obiera zły kierunek, gdy musisz rozpocząć walkę z obcymi atakującymi ekskluzywną stację kosmiczną, używając jedynie sprytu i znalezionej broni. Jeśli te istoty dotrą na Ziemię, życie, jakie znasz, dobiegnie końca.

Co wchodzi w skład darmowego dema?

Demo Prey: Pierwsza godzina stanowi prolog gry. Demo można ukończyć w około godzinę, ale nie obowiązuje żaden limit czasu. Po ukończeniu wersji demonstracyjnej wciąż możesz eksplorować stację kosmiczną Talos I.

Jak uzyskać dostęp do dema?

Demo można pobrać z witryny Prey w PlayStation Store oraz w sklepie Xbox.

W jaki sposób można kupić pełną wersję gry?

Możesz dokonać uaktualnienia do pełnej wersji w trakcie lub po ukończeniu darmowego dema, przechodząc do PlayStation Store lub sklepu Xbox i kupując grę. W menu gry widnieje łącze, które pozwala przejść bezpośrednio na właściwą witrynę sklepową, aby uaktualnić demo do pełnej wersji gry.

W jakich krajach i na jakich platformach dostępne jest demo?

Wersja próbna gry dostępna jest na platformach PlayStation 4 i Xbox One w tych samych wersjach językowych co pełna wersja gry, z wyłączeniem japońskiego i chińskiego tradycyjnego.

W jaki sposób działają osiągnięcia w demie?

Osiągnięcia i trofea nie są dostępne w demie.

Jaki jest rozmiar plików dema?

-Maksymalny rozmiar na PS4: 13,7 GB
-Maksymalny rozmiar na XB1: 13,1 GB

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Premiera Devil’s Hunt już 17 września! Tytuł ukaże się także na Nintendo Switch

Premiera Devil’s Hunt, gry polskiego studia Layopi Games