Kelly Clarkson, zwyciężczyni pierwszej edycji talent show „American Idol” i laureatka Grammy, zaprezentowała właśnie teledysk do drugiego singla ze znakomitej płyty „Meaning Of Life”. Klip powstał do piosenki „I Don’t Think About You”.

Sama Kelly tak mówi o wideoklipie: „Chodzi o ten moment, w którym uświadamiasz sobie, że nikt nie ma już nad tobą żadnej władzy. Chyba każdy z nas był w sytuacji, w której nie mógł być sobą i musiał dopasować się do innych. Czasami coś takiego może nas złamać. W piosence jest mowa o tym, że pewnego dnia się budzisz i już w ogóle o tym nie myślisz. Nie ma już w twoim świecie nikogo, kto by go zaburzał. To utwór o wolności”.

Singel „I Don’t Think About You” jest następcą nominowanego do Grammy „Love So Soft” (złoty status w USA), który jako pierwszy zwiastował płytę „Meaning Of Life”.

Zobacz także: Projekt Last Call z debiutanckiego albumu Neena Flipside

Kelly w tworzeniu piosenek na ósmy w karierze album „Meaning Of Life”, pomagali między innymi Jason Halbert, Jesse Shatkin, laureat Grammy Greg Kurstin, Mick Schultz, The Monarch, Nick Ruth. W piosence „Whole Lotta Woman” wspierają ją muzycy legendarnej formacji Earth Wind & Fire.

Oprócz milionów sprzedanych płyty i singli, wyprzedanych koncertów, Kelly ma także na koncie udaną karierę musicalową, ale przede wszystkim szczęśliwe życie rodzinne w Nashville u boku męża i dwójki dzieci. W 2016 roku Clarkson zadebiutowała jako pisarka. Napisała książkę dla dzieci „River Rose And The Magical Lullaby”, która weszła na listę bestsellerów „New York Times”. W 2017 roku ukazała się kontynuacja tej opowieści, „River Rose And The Magical Christmas”.

Kelly Clarkson zadebiutuje w 2018 roku jako coach w 14. sezonie talent show The Voice. Zobacz teledysk Kelly Clarkson – I Don’t Think About You:

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

RITA ORA UJAWNIA KLIP DO NOWEGO SINGLA LET YOU LOVE ME! ALBUM PHOENIX JUŻ 23 LISTOPADA!

Rita Ora prezentuje teledysk do nowego singla „Let You Love Me”.