18.8 C
Warszawa
wtorek 23 lipca • 2024
Strona głównaMUZYKAPREMIERA WIDEOKLIPU KELLY CLARKSON - I DON'T THINK ABOUT YOU

PREMIERA WIDEOKLIPU KELLY CLARKSON – I DON’T THINK ABOUT YOU

Kelly Clarkson, zwyciężczyni pierwszej edycji talent show „American Idol” i laureatka Grammy, zaprezentowała właśnie teledysk do drugiego singla ze znakomitej płyty „Meaning Of Life”. Klip powstał do piosenki „I Don’t Think About You”.

Sama Kelly tak mówi o wideoklipie: „Chodzi o ten moment, w którym uświadamiasz sobie, że nikt nie ma już nad tobą żadnej władzy. Chyba każdy z nas był w sytuacji, w której nie mógł być sobą i musiał dopasować się do innych. Czasami coś takiego może nas złamać. W piosence jest mowa o tym, że pewnego dnia się budzisz i już w ogóle o tym nie myślisz. Nie ma już w twoim świecie nikogo, kto by go zaburzał. To utwór o wolności”.

Singel „I Don’t Think About You” jest następcą nominowanego do Grammy „Love So Soft” (złoty status w USA), który jako pierwszy zwiastował płytę „Meaning Of Life”.

Zobacz także: Projekt Last Call z debiutanckiego albumu Neena Flipside

Kelly w tworzeniu piosenek na ósmy w karierze album „Meaning Of Life”, pomagali między innymi Jason Halbert, Jesse Shatkin, laureat Grammy Greg Kurstin, Mick Schultz, The Monarch, Nick Ruth. W piosence „Whole Lotta Woman” wspierają ją muzycy legendarnej formacji Earth Wind & Fire.

Oprócz milionów sprzedanych płyty i singli, wyprzedanych koncertów, Kelly ma także na koncie udaną karierę musicalową, ale przede wszystkim szczęśliwe życie rodzinne w Nashville u boku męża i dwójki dzieci. W 2016 roku Clarkson zadebiutowała jako pisarka. Napisała książkę dla dzieci „River Rose And The Magical Lullaby”, która weszła na listę bestsellerów „New York Times”. W 2017 roku ukazała się kontynuacja tej opowieści, „River Rose And The Magical Christmas”.

Kelly Clarkson zadebiutuje w 2018 roku jako coach w 14. sezonie talent show The Voice. Zobacz teledysk Kelly Clarkson – I Don’t Think About You:

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze