„Zwyczajna przysługa” to komedia kryminalna o perfekcyjnej pani domu z sielskiego przedmieścia, która próbuje rozwikłać zagadkę zaginięcia swej najlepszej przyjaciółki. Followersi, subskrybenci, nowe posty i liczby wyświetleń to codzienność Stephanie (Anna Kendrick). Bohaterka „Zwyczajnej przysługi” jest typową instamatką. Jej życie zawodowe skupia się wokół prowadzenia vloga, na którym pokazuje jak być idealną gospodynią domową. Prywatnie stara się ile sił dorównać innym matkom, mimo, że wie, że szydzą z niej za plecami.

Mimo tysięcy subskrybentów Stephanie jest samotna, w zasadzie jedyni przyjaciele jakich ma są wirtualni. Nic więc dziwnego, że bardzo szybko ulega czarowi Emily, która jest jej zupełnym przeciwieństwem. Kiedy zostaje poproszona przez nią o wyświadczenie z pozoru drobnej przysługi, nie spodziewa się jak wiele zmian spowoduje ona w jej życiu… Początkowo vlogi zapewniają widzowi multum informacji o Stephanie, kiedy włącza kamerę staje się zupełnie inną osobą, rozkręca się, mówi co myśli, jak się czuje, co ją trapi bądź raduje. Widzimy także, w jaki sposób na potrzeby lajków tworzy atrakcyjniejszą wersję samej siebie. Jednak, w którymś momencie vlog staje się ważnym narzędziem pomocnym w rozwiązaniu tajemnicy Emily.

Zobacz również: „Zwyczajna przysługa” w kinach od 19 października. Czego nie wiesz o Blake Lively?

Zobacz zwiastun filmu „Zwyczajna przysługa”:

„Zwyczajna przysługa” na ekrany kin w Polsce wejdzie 19 października 2018 roku, jednak kina w Warszawie, Rzeszowie, Wrocławiu i Płocku wszystkich nie mogących się doczekać oficjalnej premiery zapraszają na pokazy przedpremierowe. Szczegóły poniżej:

  • Warszawa: Kino Atlantic, 21-24.09,
  • Płock: Nove Kino Przedwiośnie, 16.10,
  • Wrocław: OH Kino Arkady Wrocławskie, 22-23.09,
  • Wrocław: DCF, 6-7.10 oraz 17-18.10,
  • Rzeszów: Zorza, 28.09

Premiera filmu „Zwyczajna przysługa” odbędzie się 19 października 2018 roku.

Zobacz więcej w kategorii: Komedia

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Jak naprawić relacje z córką i odmienić swoje życie?

Kochać i tańczyć „W rytmie rumby”! Franck Dubosc