19.9 C
Warszawa
czwartek 13 czerwca • 2024
Strona głównaMUZYKAZOBACZ TELEDYSK MIOUSHA - PERSEIDY (SΛVV REMIX) (FEAT. KRZYSZTOF ZALEWSKI)

ZOBACZ TELEDYSK MIOUSHA – PERSEIDY (SΛVV REMIX) (FEAT. KRZYSZTOF ZALEWSKI)

Perseidy  to szósty z kolei  singiel promujący tegoroczne  wydawnictwo Miuosha – POP.  Dziś premierę ma utwór z gościnnym udziałem Krzysztofa Zalewskiego w remixie SΛVV. – Macieja Sawocha  – współtwórcy takich zespołów jak JÓGA czy SOXSO.

SΛVV. po udanej współpracy z Miuoshem i Katarzyną Nosowską przy utworze „Tramwaje i Gwiazdy”, bierze na warsztat utwór Perseidy. W nowej zremixowanej odsłonie podkład otrzymał mocniejsze brzmienie, a wokal Krzysztofa Zalewskiego nadał emocjonalnego tonu.

Krzysztof Zalewski – muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista, tekściarz, uważany za jednego z najlepszych wokalistów w Polsce. Obecnie promuje najnowszy album „Złoto”, zawierający takie przeboje jak „Luka”, „Miłość Miłość” czy „Polsko”. Za „Złoto” otrzymał 2 nominacje do Fryderyka 2017 i od wydania gra nieustannie koncerty entuzjastycznie przyjmowane przez publiczność.

Zobacz także: Tau wyrusza w On Tour. Na trasie ponad 40 koncertów!

Miuosh, a właściwie Miłosz Borycki, urodzony w 1986 roku raper, producent, właściciel wytwórni Fandango Records, reprezentant śląskiego rapu. W swoich tekstach często podkreśla przywiązanie do tego miejsca – przede wszystkim do Katowic. Na przestrzeni lat przeszedł niemałą metamorfozę. Od osoby związanej ze środowiskiem reggae, przez trueschoolowego rapera, po szeroko rozumianego artystę nagrywającego między innymi ze Smolikiem, Budką Suflera, Myslovitz.

Zobacz klip:

Zobacz również

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze