ZNANA JEST JUŻ DATA WYDANIA GRY KURSK POLSKIEGO STUDIA JUJUBEE!

ZNANA JEST JUŻ DATA WYDANIA GRY KURSK POLSKIEGO STUDIA JUJUBEE!

- Kategoria: GRY
851
0
Kursk premiera gryFot. Gra Kursk

Polskie studio Jujubee S.A ogłosiło, że  gra „Kursk” ukaże się na rynku już w dniu 11 października 2018 roku na platformach PC/Mac oraz w pierwszej połowie 2019 roku (wraz z integralnym dodatkiem fabularnym “Kengir”) na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wydawcą wersji cyfrowej na platformach PC i Mac będzie Jujubee. Jeszcze w czerwcu rozpocznie się przedsprzedaż tytułu.

„Kursk” pojawi się w sklepach w dwóch wersjach – standardowej, zawierającej grę, zestaw tapet, unikatowy artbook w formie PDF do pobrania oraz soundtrack, jak i w wersji  kolekcjonerskiej, w której poza zawartością wymienioną w wersji standardowej, kupujący otrzymają nadchodzące DLC “Kengir”, grę planszową “Kursk: The Board Game” do samodzielnego wydruku, a także nowelkę “O.R.P.” w formie ebooka. Cena podstawowa wersji standardowej to 30€ zaś edycji kolekcjonerskiej 40€.

Kursk gra 2018
Fot. Kursk

Zobacz także: Dymiąca Warszawa w World War 3! Czy będzie hit?

„Kursk” to inspirowana faktami pierwsza przygodowo-dokumentalna gra wideo w historii. W tytule wcielasz się w szpiega, który trafia na pokład rosyjskiego okrętu nuklearnego K-141 Kursk. Twoim zadaniem jest zdobycie tajnych informacji dotyczących rewolucyjnych torped superkawitacyjnych „Szkwał”. Podczas realizowania swojej misji stajesz się świadkiem dramatycznych wydarzeń, które wstrząsnęły ówczesnym światem.

Zobacz zwiastun gry „Kursk”:

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ RÓWNIEŻ

All in one – kompleksowa regeneracja

Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw