19.5 C
Warszawa
czwartek 13 czerwca • 2024
Strona głównaGRYZNANA JEST JUŻ DATA WYDANIA GRY KURSK POLSKIEGO STUDIA JUJUBEE!

ZNANA JEST JUŻ DATA WYDANIA GRY KURSK POLSKIEGO STUDIA JUJUBEE!

Polskie studio Jujubee S.A ogłosiło, że  gra „Kursk” ukaże się na rynku już w dniu 11 października 2018 roku na platformach PC/Mac oraz w pierwszej połowie 2019 roku (wraz z integralnym dodatkiem fabularnym “Kengir”) na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wydawcą wersji cyfrowej na platformach PC i Mac będzie Jujubee. Jeszcze w czerwcu rozpocznie się przedsprzedaż tytułu.

„Kursk” pojawi się w sklepach w dwóch wersjach – standardowej, zawierającej grę, zestaw tapet, unikatowy artbook w formie PDF do pobrania oraz soundtrack, jak i w wersji  kolekcjonerskiej, w której poza zawartością wymienioną w wersji standardowej, kupujący otrzymają nadchodzące DLC “Kengir”, grę planszową “Kursk: The Board Game” do samodzielnego wydruku, a także nowelkę “O.R.P.” w formie ebooka. Cena podstawowa wersji standardowej to 30€ zaś edycji kolekcjonerskiej 40€.

Kursk gra 2018
Fot. Kursk

Zobacz także: Dymiąca Warszawa w World War 3! Czy będzie hit?

„Kursk” to inspirowana faktami pierwsza przygodowo-dokumentalna gra wideo w historii. W tytule wcielasz się w szpiega, który trafia na pokład rosyjskiego okrętu nuklearnego K-141 Kursk. Twoim zadaniem jest zdobycie tajnych informacji dotyczących rewolucyjnych torped superkawitacyjnych „Szkwał”. Podczas realizowania swojej misji stajesz się świadkiem dramatycznych wydarzeń, które wstrząsnęły ówczesnym światem.

Zobacz zwiastun gry „Kursk”:

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze