16.7 C
Warszawa
czwartek 23 maja • 2024
Strona głównaGRYFALLOUT 76 - ZWIASTUN Z TARGÓW E3 2018

FALLOUT 76 – ZWIASTUN Z TARGÓW E3 2018

Bethesda Game Studios, nagradzani twórcy Skyrima i Fallouta 4, przedstawiali zwiastun do Fallouta 76 – prequel online, w którym każda ocalała osoba jest prawdziwym człowiekiem.

Świat w grze Fallout 76 będzie ogromny, ma być czterokrotnie większy od tego, z jakim mieliśmy do czynienia przy okazji Fallout 4. Fallout 76 będzie także prequelem całej serii, główny bohater zdecyduje się na opuszczenie krypty po 25 latach i będzie miał możliwość eksploracji bardzo zróżnicowanego ogromnego świata gry. Rozgrywka głównie nastawiona będzie na tryb wieloosobowy, lecz twórcy nie zrezygnowali z opcji dla jednego gracza.

Zobacz również: Cyberpunk 2077. CD Projekt Red zaprezentował nowy zwiastun!

„Jeśli chcesz przetrwać, współpracuj – lub nie – z innymi graczami. Otrzymasz największy i najbardziej dynamiczny świat, jaki kiedykolwiek został stworzony w legendarnym uniwersum Fallouta – z zagładą nuklearną w tle. Fallout 76 ukaże się 14 listopada 2018 r. na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Dzień Powrotu, rok 2102. Dwadzieścia pięć lat po wybuchu bomb razem z innymi mieszkańcami krypty – wybranymi spośród najwspanialszych i najbardziej inteligentnych obywateli kraju – wychodzisz na powierzchnię wprost w objęcia postnuklearnej Ameryki. Graj w pojedynkę lub z innymi graczami, przemierzając świat, wykonując zadania, budując i pokonując największe zagrożenia pustkowi.” – można przeczytać na oficjalnej stronie gry.

Zobacz polski zwiastun Fallout 76:

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze