21.5 C
Warszawa
sobota 22 czerwca • 2024
Strona głównaROZRYWKAZŁOTA 44 - MEDIALNA PREZENTACJA SPORTOWEGO 8. PIĘTRA

ZŁOTA 44 – MEDIALNA PREZENTACJA SPORTOWEGO 8. PIĘTRA

25 października w Złotej 44 odbyła się prezentacja największej rezydencjalnej prywatnej przestrzeni sportowo-rekreacyjnej w Europie Środkowej. Ósme piętro wieżowca o powierzchni 1800 metrów kwadratowych wyposażone m.in. w 25-metrowy basen, salę kinową z symulatorem do gry w golfa, strefę SPA i 400-metrowy taras z jacuzzi w połączeniu z najwyższym standardem wykończenia wnętrz sprawiają, że wieżowiec wyznacza nową jakość na rynku luksusowych nieruchomości.

Oficjalna prezentacja piętra sportowo-rekreacyjnego to kluczowy etap finalizacji prac budowlanych i przygotowań do rozpoczęcia procesu sukcesywnego przekazywania budynku mieszkańcom. – To bardzo ważny moment nie tylko dla naszego projektu, ale także dla całego rynku nieruchomości luksusowych w tej części Europy. Bezprecedensowa oferta ósmego piętra pokazuje, że Złota 44 wyraźnie różni się od dostępnych dotąd w Polsce nieruchomości z najwyższej półki. A to tylko przedsmak tego, jak będą żyli jej mieszkańcy. Ten projekt zredefiniuje polski rynek nieruchomości super-premium i stanie się punktem odniesienia dla kolejnych przedsięwzięć w tym segmencie – mówi Rafał Szczepański, Wiceprezes BBI Development SA.

Złota 44 jest przykładem zastosowania nowoczesnych i promujących zdrowy tryb życia rozwiązań, jakich dotąd nie oferował żaden luksusowy apartamentowiec w Polsce. 25-metrowy basen, SPA, w pełni wyposażona siłownia, klub fitness, sala kinowa z symulatorem do gry w golfa, pokój zabaw dla dzieci czy salon i sala konferencyjna dają mieszkańcom Złotej 44 możliwość aktywnego spędzania czasu, relaksu lub kameralnego spotkania biznesowego tuż za progiem własnego apartamentu.

Do dyspozycji mieszkańców budynku i ich gości zostanie oddany także 400-metrowy zielony taras z jacuzzi. Zgodnie z nurtem well-being, da on możliwość relaksu wśród zieleni, w samym sercu miasta, z widokiem na Pałac Kultury i Nauki oraz Salę Kongresową. Kontynuacją tego trendu jest zadbanie o dobrostan fauny w ścisłym Śródmieściu stolicy. Inwestorzy wybudowali na tarasie specjalne budki, dzięki czemu Złota 44 wzbogaci się o nowych ptasich mieszkańców. Docelowo domki będą zamieszkane przez rodziny jerzyków. To wyjątkowo pożyteczne stworzenia odżywiające się owadami, które upodobały sobie życie w centrach największych polskich miast, dlatego warto kreować im dodatkową przestrzeń do życia.

Otwarcie piętra rekreacyjnego Złotej 44 to bez wątpienia wydarzenie roku w branży luksusowych nieruchomości w Europie. Jednak o wieżowcu, który zapewni niedostępne dotąd w Polsce styl i jakość życia było głośno od początku roku. W maju 2016 roku doszło do transakcji zakupu apartamentu w Złotej 44 przez jednego z najbardziej znanych piłkarzy na świecie – Roberta Lewandowskiego. Sportowiec, który słynie nie tylko ze swoich dokonań na boisku, ale także z mądrego lokowania swoich oszczędności – najczęściej w dobrze zapowiadające się start-upy i w wyjątkowe nieruchomości nie ukrywał, że do Złotej 44 przekonała go m.in. największa w tej części kontynentu strefa rekreacyjno-sportowa.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z medialnej prezentacji ósmego piętra Złotej 44:

[Best_Wordpress_Gallery id=”112″ gal_title=”20161026010000″]

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze