ZIEŃ, GOLDPOINT, DJ & LADY SAX. 3 EDYCJA TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING W PIGUŁCE!

ZIEŃ, GOLDPOINT, DJ & LADY SAX. 3 EDYCJA TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING W PIGUŁCE!

- Kategoria: MODA
2005
0
fot. Lemon Photo

Wiele emocji dostarczyły nam największe Targi Ślubne w Polsce, które odbyły się w dniach 19-20 listopada na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Według organizatorów wydarzenia „Targi ślubne Wedding miały na celu udowodnić, że w polskiej branży ślubnej i okołoślubnej dzieje się wiele, a także oddzielają się grubą linią od tego, co nudne i kiczowate, stawiając na wszystko, co modne i na światowym poziomie. TARGI ŚLUBNE WEDDING odkrywają nowe możliwości związane z organizacją ślubów i wesel”.

Zwiedzający podczas dwóch dni targów mieli możliwość zapoznać się z obecnymi trendami dotyczącymi mody męskiej, oprawy muzycznej wesela, bielizny ślubnej, kreowania menu weselnego, a także wizażu i makijażu ślubnego.Po każdej prelekcji zainteresowane osoby miały możliwość konsultacji z prelegentami. Ogromnym zainteresowaniem podczas targów cieszyły się pokazy mody, a także występy artystyczne. Na scenie głównej mogliśmy podziwiać kreacje ślubne takich projektantów i marek jak: DOROTA GOLDPOINT, RENT’N’RULE, VIE DE CHATEAU ATELIER, MONA LIZA, ADRIA, RINA COSSACK, LAURELLE, COLLINTER, LALA BOWIE, jednak największym zainteresowaniem cieszył się premierowy pokaz kolekcji ślubnej na 2017 rok MACIEJA ZIENIA.

Odwiedzający byli pod wielkim wrażeniem fenomenalnego występu grupy DJ & LADY SAX www.djsax.pl, którego pomysłodawcą jest Błażej Biurkowski Dyrektor Artystyczny targów odpowiedzialnego za całą oprawę techniczną i artystyczną.
Ponadto na scenie pojawiły się prekursorki burleski z PIN UP CANDY.
W liczbach Targi Ślubne Wedding przedstawiają się imponująco:
  • 300 wystawców
  • 17 pokazów mody dziennie
  • ponad 10 000 odwiedzających, którzy nabyli bilety u organizatorów to robi wrażenie

 

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z Targów:

 

Zapraszamy także do obejrzenia fotorelacji z Targów:
Fot. Daniel Zadrożny
« z 113 »

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ RÓWNIEŻ

All in one – kompleksowa regeneracja

Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw