7.9 C
Warszawa
środa 24 kwietnia • 2024
Strona głównaMODAZIEŃ, GOLDPOINT, DJ & LADY SAX. 3 EDYCJA TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING W...

ZIEŃ, GOLDPOINT, DJ & LADY SAX. 3 EDYCJA TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING W PIGUŁCE!

Wiele emocji dostarczyły nam największe Targi Ślubne w Polsce, które odbyły się w dniach 19-20 listopada na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Według organizatorów wydarzenia „Targi ślubne Wedding miały na celu udowodnić, że w polskiej branży ślubnej i okołoślubnej dzieje się wiele, a także oddzielają się grubą linią od tego, co nudne i kiczowate, stawiając na wszystko, co modne i na światowym poziomie. TARGI ŚLUBNE WEDDING odkrywają nowe możliwości związane z organizacją ślubów i wesel”.

Zwiedzający podczas dwóch dni targów mieli możliwość zapoznać się z obecnymi trendami dotyczącymi mody męskiej, oprawy muzycznej wesela, bielizny ślubnej, kreowania menu weselnego, a także wizażu i makijażu ślubnego.Po każdej prelekcji zainteresowane osoby miały możliwość konsultacji z prelegentami. Ogromnym zainteresowaniem podczas targów cieszyły się pokazy mody, a także występy artystyczne. Na scenie głównej mogliśmy podziwiać kreacje ślubne takich projektantów i marek jak: DOROTA GOLDPOINT, RENT’N’RULE, VIE DE CHATEAU ATELIER, MONA LIZA, ADRIA, RINA COSSACK, LAURELLE, COLLINTER, LALA BOWIE, jednak największym zainteresowaniem cieszył się premierowy pokaz kolekcji ślubnej na 2017 rok MACIEJA ZIENIA.

Odwiedzający byli pod wielkim wrażeniem fenomenalnego występu grupy DJ & LADY SAX www.djsax.pl, którego pomysłodawcą jest Błażej Biurkowski Dyrektor Artystyczny targów odpowiedzialnego za całą oprawę techniczną i artystyczną.
Ponadto na scenie pojawiły się prekursorki burleski z PIN UP CANDY.
W liczbach Targi Ślubne Wedding przedstawiają się imponująco:
  • 300 wystawców
  • 17 pokazów mody dziennie
  • ponad 10 000 odwiedzających, którzy nabyli bilety u organizatorów to robi wrażenie

 

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z Targów:

https://www.youtube.com/watch?v=wIbQsp1C0zM

 

Zapraszamy także do obejrzenia fotorelacji z Targów:

[Best_Wordpress_Gallery id=”126″ gal_title=”20161120220000″]

 

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze