21.1 C
Warszawa
czwartek 18 lipca • 2024
Strona głównaFILMI ŻE CI NIE ODPUSZCZĘ - NOWA KOMEDIA ROMANTYCZNA NIE DO ZAPOMNIENIA!

I ŻE CI NIE ODPUSZCZĘ – NOWA KOMEDIA ROMANTYCZNA NIE DO ZAPOMNIENIA!

„I że ci nie odpuszczę” (w kinach od 20 kwietnia) to komedia romantyczna, z Anną Faris („Straszny film”, serial „Przyjaciele”) w roli kobiety, która „żadnej pracy się nie boi”. Annie Faris partneruje Eugenio Derbez, okrzyknięty przez „Variety” „#1 wśród najbardziej wpływowych latynoskich mężczyzn na świecie”.

Derbez nie schodzi z małych ekranów w Ameryce Południowej, a i w Północnej zajmuje w show biznesie niekwestionowaną pozycję, nie tylko jako aktor (m.in. „Jack i Jill”), ale też jako właściciel studia producenckiego w Los Angeles – 3Pas Studios. W filmie występuje także jedna z „gotowych na wszystko” żon – Eva Longoria.

Zobacz także: Harvey Keitel, Toni Collette i gwiazda Almodóvara w komedii „Madame”

Kate to samotna matka, która nie poddaje się przeciwnościom losu. Pracuje na dwie zmiany, prowadzi dom i uczy się do egzaminów, by dostać wymarzoną pracę. Tymczasem zostaje zatrudniona do sprzątania jachtu, należącego do playboya otoczonego supermodelkami i służbą. Choć Leo jest dziedzicem wielkiej fortuny, nie zamierza zapłacić jej ani grosza. Kate dostaje szansę rewanżu, gdy w trakcie nocnej imprezy rozpieszczony milioner wypada za burtę i traci pamięć. Przekonuje go, że od lat są małżeństwem i wprowadza w „prawdziwe życie” budowlańca z trójką dzieci. Sytuacja szybko wymyka się jej spod kontroli, bo beztroski macho zaczyna doskonale odnajdywać się jako tata i obowiązkowy mąż. Kate, ku swojemu zaskoczeniu, coraz bardziej ulega jego urokowi.

Zobacz zwiastun filmu „I że ci nie odpuszczę”:

https://www.youtube.com/watch?v=x-K4XFDXQwU

„I że ci nie odpuszczę” w kinach od 20 kwietnia 2018 roku!

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze