-0.2 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaMUZYKAZAZ UJAWNIA NOWĄ PIOSENKĘ Z NADCHODZĄCEGO ALBUMU EFFET MIROIR. PREMIERA PŁYTY JUŻ...

ZAZ UJAWNIA NOWĄ PIOSENKĘ Z NADCHODZĄCEGO ALBUMU EFFET MIROIR. PREMIERA PŁYTY JUŻ 16 LISTOPADA

Uwielbiana w Polsce francuska wokalistka ZAZ udostępniła przedsmak długo oczekiwanej przez fanów czwartej studyjnej płyty.

Utwór „Qué vendrá” zapowiada nowy album ZAZ „Effet Miroir”, którego premiera odbędzie się już 16 listopada 2018 roku. Niezwykle popularna w naszym kraju francuska artystka śpiewa w nowym utworze zarówno w swoim ojczystym języku, jak i po hiszpańsku.

Zobacz również: Alizée wraca do Polski!

„Z mojej perspektywy to utwór o tym, jak idziemy przez życie. Tytuł jest odbiciem ostatnich ośmiu lat, które spędziłam na koncertach w różnych częściach świata i przypomina mi o wszystkich spotkaniach i naukach, które mi się w tym czasie przydarzyły. „Qué vendrá” można przetłumaczyć z hiszpańskiego na »co będzie, to będzie. Tekst mówi o tym, aby brać życie takim, jakie jest i niczego nie żałować” – mówi o utworze ZAZ.

Posłuchaj utworu ZAZ – Qué vendrá:

Obdarzona wyjątkowym głosem i swobodnie poruszająca się między jazzem, popem, soulem i piosenką francuską Isabelle Geffroy, jak naprawdę nazywa się ZAZ, jest obecnie najpopularniejszą piosenkarką we Francji i najbardziej znaną francuską piosenkarką na świecie. Od 2010 roku, kiedy premierę miał przebój „Je veux”, sprzedała ponad 4 mln albumów i wystąpiła na pięciu kontynentach. Przy ostatniej studyjnej płycie, wydanej w 2014 roku „Paris”, ZAZ współpracowała między innymi z Quincym Jonesem, Charlesem Aznavourem i Pablo Alboránem.

ZAZ jest niezwykle lubiana w Polsce. Każda z trzech płyt Francuzki pokryła się u nas platyną („Recto Verso”) albo podwójną platyną („ZAZ” i wspomniana „Paris”). Artystka wielokrotnie koncertowała w Polsce i za kilka miesięcy powróci do nas ponownie, aby promować zapowiedzianą na jesień czwartą płytę. Piosenkarka wystąpi 22 lutego 2019 roku na warszawskim Torwarze i dzień później w Tauron Arenie Kraków. 

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka pop/dance

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze