21.5 C
Warszawa
sobota 22 czerwca • 2024
Strona głównaFILMDO ZAKOCHANIA JEDEN KROK - ZWARIOWANA KOMEDIA JUŻ OD 16 MARCA W...

DO ZAKOCHANIA JEDEN KROK – ZWARIOWANA KOMEDIA JUŻ OD 16 MARCA W KINACH!

Imelda Staunton, Timothy Spall i Celia Imrie w przebojowej komedii o tym, że nigdy nie jest za późno, żeby zacząć wszystko od nowa! „Do zakochania jeden krok” od 16 marca 2018 roku w kinach!

Sandra jest szczęśliwą mężatką i obraca się wśród śmietanki towarzyskiej. Wszystko zmienia się, gdy podczas jednego z wystawnych przyjęć przyłapuje małżonka na zdradzie z jej najlepszą przyjaciółką. Sandra z dnia na dzień traci swoje uporządkowane życie i przeprowadza się do siostry, której nie widziała od lat. I chociaż Bif pod każdym względem jest jej zupełnym przeciwieństwem, to właśnie dzięki niej i jej zwariowanym przyjaciołom odkryje radość życia i… pasję do tańca! Być może pojawi się też szansa na nową miłość?

Zobacz również: „I że ci nie odpuszczę” – nowa komedia romantyczna nie do zapomnienia!

„Do zakochania jeden krok”, zobacz polski zwiastun filmu:

W najnowszym filmie Richarda Loncraine’a, laureata nagrody Emmy oraz wielokrotnie wyróżnionego na Berlinale reżysera m.in. popularnej komedii romantycznej Wimbledon, wystąpili nominowana do Oscara Imelda Staunton (Vera Drake, Harry Potter, Dumni i wściekli), nagrodzony w Cannes Timothy Spall (Pan Turner, Harry Potter, Jak zostać królem) oraz Celia Imrie (Hotel Marigold, Bridget Jones).

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze