23 C
Warszawa
wtorek 23 lipca • 2024
Strona głównaMUZYKAINNE GATUNKI MUZYKIZAGI PREZENTUJE TELEDYSK DO TRZECIEGO SINGLA Z NOWEGO ALBUMU

ZAGI PREZENTUJE TELEDYSK DO TRZECIEGO SINGLA Z NOWEGO ALBUMU

Z „Nie tu” w formie wideosesji mogliśmy się już zapoznać w marcu tego roku. Dziś utwór doczekał się hipnotyzującego teledysku, który powstał we współpracy z Film Peaks.

Zagi mówi: „Odkąd pamiętam szukałam swojego miejsca. „Nie tu” powstało niedługo po mojej przeprowadzce do Warszawy, kiedy intensywnie oswajałam i przysposabiałam sobie ją do życia. Raz byłyśmy sobie bardzo bliskie, a raz wsiadałam w nocny i gubiłam się w jej korytarzach. Musiałyśmy się trochę nauczyć siebie, odnaleźć siebie”.

Zobacz również: Zagi – „Pytania na odpowiedzi”. Posłuchajcie nowego utworu!

Zagi, to polska wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Jej najnowszy album „Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni” (wyd. Warner Music Poland) obchodził swoją premierę w kwietniu tego roku. Podczas prac nad najnowszym krążkiem – aranżacyjnie i producencko Zagi wsparta została przez Tomka „Serka” Krawczyka (git. Mela Koteluk, Bisquit), na płycie wystąpił również: Marcin Ułanowski (perk. Artur Rojek, Piotr Zioła), czy Krzysztof Łochowicz (git. Daria Zawiałow) oraz wielu innych znakomitych muzyków.

Zobacz teledysk Zagi – „Ne tu”:

Zagi wystąpiła na wielu festiwalach, takich jak Orange Warsaw Festival, Spring Break, Asymmetry Festiwal, Songwriter Łódź festiwal, II Czech Ukulele Festiwal, Blues nad Bobrem, Emergenza.

Poza najnowszym wydawnictwem, ma na swoim koncie 2 mini albumy: demo „Kilka Słów o Miłości” (2012) oraz epkę „UKE” (2013) – pierwszą w Polsce płytę z utworami wykonanymi na ukulele jako głównym instrumencie, z gatunku muzyki alternatywnej.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze