19.3 C
Warszawa
poniedziałek 20 maja • 2024
Strona głównaMUZYKAYelawolf z pierwszym singlem z mixtape'u Trunk Muzik 3!

Yelawolf z pierwszym singlem z mixtape’u Trunk Muzik 3!

Po serii znakomitych utworów, które Yelawolf serwował swoim fanom na rozgrzewkę przed nadchodzącą premierą jego najnowszego albumu „Trunk Muzik 3”, doczekaliśmy się w końcu pierwszego singla zapowiadającego ten projekt – „TM3”.

Trunk Muzik 3 to nadchodzący piąty album studyjny Yelawolfa, którego premierę zaplanowano na 29 marca 2019 r. Będzie to jego ostatni album pod szyldem Shady Records (wytwórni Eminema) i zostanie on wydany we współpracy z Interscope Records oraz własną wytwórnią Yelawolfa Slumerican. Album jest powrotem do surowego południowego stylu Yelawolfa, który dominował w jego muzyce na początku dekady, co kontrastuje z fuzjami country-folk/hip-hop, które stosował na swoich dwóch poprzednich albumach.

Zobacz również: Yelawolf – Elvis Messy. Kolejny świetny kawałek przed premierą albumu Trunk Muzik 3

Mimo, że nadchodzący album jest zatytułowany jako trzeci w serii Trunk Muzik, tak naprawdę jest czwartym z tej serii, ponieważ wcześniej wydał mixtape Trunk Muzik w 2009 roku, jego kolejną reedycjw w 2010 roku Trunk Muzik 0-60 oraz w 2013 roku Trunk Muzik Returns.

Yelawolf – TM3, posłuchaj pierwszego singla zapowiadającego album „Trunk Muzik 3”:

„Trunk Muzik 3” swoją premierę będzie miał 29 marca 2019 roku. Album w pre-orderze można zamawiać poprzez iTunes pod linkiem: https://itunes.apple.com/us/album/trunk-muzik-3

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka rap/r&b

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze