Vienio zaprezentował teledysk do utworu „Lubię to miasto” (w którym gościnnie udziela się Skubas), który przygotowała agencja kreatywna Pompidou.

„Miasto, dla jednych bezpieczne schronienie, miejsce urodzenia, zbiór pięknych ulic i parków, plątanina rozgrzanych od słońca chodników, w końcu miejsce realizacji kariery zawodowej, dla innych zaś betonowa dżungla, miejsce morderczej walki o byt, arena walk o pozycję w społeczeństwie oraz zestaw mrocznych zaułków, w których czai się zło. Gdzieś na styku tych dwóch światów istnieją miejsca, w których spotykają się przy kuflu piwa czy szklaneczce czegoś mocniejszego reprezentanci obu tych światów. Jedni-żeby pochwalić się swoimi osiągnięciami, opijając swój sukces winem schłodzonym w metalowym pojemniku z lodem, inni-żeby zwierzyć się komuś z kłopotów, zapomnieć o beznadziei, która ich otacza” – to fragment felietonu załączonego w książeczce znajdującej się w albumie Twarzova. Felieton został dołączony do utworu „Lubię To Miasto”, który powstał w kolaboracji ze Skubasem.

Zobacz również: Premiera Widmo – PRO8L3M prezentuje drugi album długogrający

Rozwinięcie tego felietonu oraz inne można znaleźć w albumie, który swoją premierę miał 15 marca tego roku. Opowiadają o okolicznościach powstania albumu oraz stanowią wyjaśnienie i rozszerzenie tego co usłyszymy w poszczególnych kawałkach.

Vienio Skubas
Okładkę singla namalował Michał Wręga aka Sepe, który jest uznanym i cenionym na całym świecie artystą street art

Za bity odpowiada Magiera, wszechstronny producent z Wrocławia i połowa duetu White House. Ten artysta to cenionym beatmaker, który działa, w świecie rapu, tak długo, jak Vienio, czyli ponad 20 lat.

Na albumie gościnnie wystąpili: Skubas, Bovska, Paprodziad, Ras z Rasmentalizm, Kosi, Junior Stress, Igor Boxx, DJ Falcon1, Dj Kebs i Edo G.

Teledysk można obejrzeć pod linkiem: http://bit.ly/VIENIOfeatSKUBAS

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka rap/r&b

1 Komentarze

  1. Vienio za duzo narkotyków 🙁

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Bonus RPK, ReTo i Czerwin TWM wspólnie w numerze „Niepokój”

Ciemna Strefa zaprezentowała najnowszy singiel i klip Bonusa