19.9 C
Warszawa
czwartek 13 czerwca • 2024
Strona głównaMUZYKAVienio i Skubas z nowym teledyskiem - Lubię to miasto

Vienio i Skubas z nowym teledyskiem – Lubię to miasto

Vienio zaprezentował teledysk do utworu „Lubię to miasto” (w którym gościnnie udziela się Skubas), który przygotowała agencja kreatywna Pompidou.

„Miasto, dla jednych bezpieczne schronienie, miejsce urodzenia, zbiór pięknych ulic i parków, plątanina rozgrzanych od słońca chodników, w końcu miejsce realizacji kariery zawodowej, dla innych zaś betonowa dżungla, miejsce morderczej walki o byt, arena walk o pozycję w społeczeństwie oraz zestaw mrocznych zaułków, w których czai się zło. Gdzieś na styku tych dwóch światów istnieją miejsca, w których spotykają się przy kuflu piwa czy szklaneczce czegoś mocniejszego reprezentanci obu tych światów. Jedni-żeby pochwalić się swoimi osiągnięciami, opijając swój sukces winem schłodzonym w metalowym pojemniku z lodem, inni-żeby zwierzyć się komuś z kłopotów, zapomnieć o beznadziei, która ich otacza” – to fragment felietonu załączonego w książeczce znajdującej się w albumie Twarzova. Felieton został dołączony do utworu „Lubię To Miasto”, który powstał w kolaboracji ze Skubasem.

Zobacz również: Premiera Widmo – PRO8L3M prezentuje drugi album długogrający

Rozwinięcie tego felietonu oraz inne można znaleźć w albumie, który swoją premierę miał 15 marca tego roku. Opowiadają o okolicznościach powstania albumu oraz stanowią wyjaśnienie i rozszerzenie tego co usłyszymy w poszczególnych kawałkach.

Vienio Skubas
Okładkę singla namalował Michał Wręga aka Sepe, który jest uznanym i cenionym na całym świecie artystą street art

Za bity odpowiada Magiera, wszechstronny producent z Wrocławia i połowa duetu White House. Ten artysta to cenionym beatmaker, który działa, w świecie rapu, tak długo, jak Vienio, czyli ponad 20 lat.

Na albumie gościnnie wystąpili: Skubas, Bovska, Paprodziad, Ras z Rasmentalizm, Kosi, Junior Stress, Igor Boxx, DJ Falcon1, Dj Kebs i Edo G.

Teledysk można obejrzeć pod linkiem: http://bit.ly/VIENIOfeatSKUBAS

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka rap/r&b

Zobacz również

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze