21.5 C
Warszawa
sobota 22 czerwca • 2024
Strona głównaSPORTPIŁKA NOŻNAWYSTARTOWAŁ MIĘDZYNARODOWY KONKURS BĄDŹ TAM Z HYUNDAIEM Z OKAZJI FIFA MISTRZOSTW ŚWIATA...

WYSTARTOWAŁ MIĘDZYNARODOWY KONKURS BĄDŹ TAM Z HYUNDAIEM Z OKAZJI FIFA MISTRZOSTW ŚWIATA ROSJA 2018

Hyundai – piąty producent motoryzacyjny na świecie oraz wieloletni partner FIFA ogłosił start międzynarodowego konkursu Be There With Hyundai (Bądź tam z Hyundaiem) w związku z FIFA Mistrzostwami Świata Rosja 2018.

Fani piłki nożnej mogą zgłaszać swoje propozycje haseł zachęcających jedną z 32 narodowych drużyn do walki o zwycięstwo podczas przyszłorocznych Mistrzostw. Slogany można rejestrować na stronie FIFA.com w okresie od 04.12.2017 do 28.02.2018 roku. W kwietniu, ogłoszone zostaną trzy najlepsze propozycje haseł dla każdej z drużyn, spośród których w głosowaniu online, wyłonionych zostanie 32 ostatecznych zwycięzców – autorów najlepszych, zdaniem głosujących, sloganów.

Wybrane hasła znajdą się na autokarach drużyn narodowych, którymi przemieszczają się piłkarze. Zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni wyjazdem do Rosji, podczas którego będą mieli szansę obejrzeć na żywo mecz, a także uczestniczyć w specjalnym konwoju drużynowych autokarów.

„Niezmiernie cieszy nas możliwość zaproszenia prawdziwych fanów piłki nożnej na Mistrzostwa Świata w Rosji”. – powiedział Scott Noh, szef działu strategii marki w Hyundai Motor. „Jako oficjalny sponsor FIFA Mistrzostw Świata Rosja 2018, jesteśmy zobowiązani zapewnić fanom niezapomniane i unikalne przeżycia, podobnie jak staramy się dbać na co dzień o naszych Klientów, aby czuli radość ze związania się z marką Hyundai”. – dodał.

Dodatkowe informacje o konkursie znajdują się na: www.fifa.com/betherewithhyundai

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze