25.6 C
Warszawa
piątek 24 maja • 2024
Strona głównaFILMREAKCJA ŁAŃCUCHOWA - GWIAZDY NA UROCZYSTEJ PREMIERZE FILMU

REAKCJA ŁAŃCUCHOWA – GWIAZDY NA UROCZYSTEJ PREMIERZE FILMU

4 grudnia w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu „Reakcja łańcuchowa” w reżyserii wielokrotnie nagradzanego Jakuba Pączka. Nowe dzieło producentów „Jesteś Bogiem” i „Sali samobójców”, to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia trójki trzydziestolatków, będących o krok od życiowego przełomu, który na zawsze odmieni ich świat.

Na czerwonym dywanie, obok reżysera, pojawili się aktorzy: Janusz Chabior, Małgorzata Mikołajczak, Tomasz Włosok, Bartosz Gelner i Malwina Buss, autor zdjęć – Piotr Śliskowski i pełniący funkcję producenta – Filip Bajon. Wśród gości specjalnych imprezy znaleźli się, m.in.: Agnieszka Kawiorska, Aleksandra Hamkało, Kinga Burzyńska i Roma Gąsiorowska. Film „Reakcja łańcuchowa” znalazł się w prestiżowym gronie produkcji nominowanych do Złotych Lwów 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Na ekrany kin „Reakcja łańcuchowa” wejdzie w najbliższy piątek, 8 grudnia.

Zobacz zwiastun filmu „Reakcja Łańcuchowa”:

Marta kończy 30 lat i wkrótce ma wziąć ślub z Adamem. Jej przyszły mąż pochodzi z bogatego domu, ale jest zupełnie zdominowany przez charyzmatyczną i odnoszącą sukcesy matkę. Sytuacja młodych dodatkowo komplikuje się, gdy do opinii publicznej przedostaje się informacja o zaginięciu byłej dziewczyny Adama. Zakrojone na szeroką skalę poszukiwania Kasi szybko stają się tematem numer jeden wiadomości w kraju. A policyjne śledztwo w różnym stopniu dotyka nie tylko przyszłych małżonków, ale również ich bliskich, w tym – siostrę Marty – Asię oraz najlepszego przyjaciela pary, Pawła – niespełnionego filmowca, dla którego jedyną perspektywą zarobku stała się branża pornograficzna. Z czasem wydarzenia, które miały swój początek na urodzinowym przyjęciu-niespodziance, które mężczyźni zorganizowali Marcie, uruchomią spiralę tragicznych wydarzeń. W gęstniejącej atmosferze wzajemnych podejrzeń i oskarżeń nic nie będzie takie, jak mogłoby się na początku wydawać…

Film pojawi się w kinach od 8 grudnia 2017!

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze