7.5 C
Warszawa
środa 24 kwietnia • 2024
Strona głównaMUZYKAWIZUALNY ALBUM FERGIE DOUBLE DUTCHESS JUŻ 22 WRZEŚNIA!

WIZUALNY ALBUM FERGIE DOUBLE DUTCHESS JUŻ 22 WRZEŚNIA!

Jedenaście lat po multi-platynowym debiutanckim albumie “The Dutchess”, który na zawsze zmienił muzykę pop, 8-krotna laureatka Grammy już 22 września powróci z godnym następcą w postaci wizualnego albumu “Double Dutchess” wydanego sumptem jej własnej wytwórni Dutchess Music.

Do sieci właśnie trafiły dwa nowe utwory. “You Already Know” feat. Nicki Minaj, który zapowiada się na niekwestionowany hit nadchodzących miesięcy oraz otwierający cały album “Hungry” feat. Rick Ross. Teledysk do tego ostatniego można można obejrzeć poniżej:

“W końcu się doczekałam!” – mówi Fergie. “Poświęciłam tyle czasu – i nieprzespanych nocy, już po położeniu mojego synka do łóżka – na doprowadzenie “Double Dutchess” do perfekcji. Czuję, że gotowy album prawdziwie odzwierciedla kim jestem na każdym poziomie. Chciałam stworzyć wizualny album, ponieważ jest w nim zawarta wyjątkowa historia, bardzo bliska mojemu sercu. Poza tym, zakładając własną wytwórnię, chciałam zacząć z rozmachem. Całość jest w 100 procentach moją wizją. Mam szczerą nadzieję, że pokochacie ją tak bardzo jak ja. Niedługo ruszam w trasę koncertową, więc do zobaczenia!”

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze