-1.2 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaBIZNESWektory 2021 przyznane. Kto otrzymał statuetkę ?

Wektory 2021 przyznane. Kto otrzymał statuetkę ?

14 grudnia po raz 20 zostały przyznane nagrody Wektory, których organizatorami są Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej. 

Gala finałowa odbyła się  15 stycznia 2022 roku w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, i podczas niej wyłoniono laureatów obecnej edycji. Galę poprowadzili Alżbeta Lenska-Cieszyńska i Conrado Moreno. 

Poza tegorocznymi zwycięzcami dodatkową nagrodę otrzymał organizator, czyli Pracodawcy RP, z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika. 

Medal odebrał Prezes Zarządu Pracodawców RP Rafał Baniak. 

Kapituła Wektorów 2021 składa się z: 

 1. Andrzej Malinowski – Prezydent Pracodawców RP
  2. Paweł Malinowski – Twórca i właściciel GrupyProfbud Sp. Z o.o., Sp.k., Laureat Wektora 2018
  3. Jan Zając – Założyciel Ziko Apteka Sp. z o.o., Laureat Wektora 2018
  4. Cezary Kozanecki – Prezes Zarządu Synektik S.A., Laureat Wektora 2018
  5. Andrzej Kozłowski, Prezes Zarządu Emitel S.A., Laureat Wektora 2018
  6. Zbigniew Jagiełło – Członek Rady Nadzorczej Polskiego Standardu Płatności, Laureat Super Wektora 2018
  7. Anna Rulkiewicz – Prezes Zarządu LUX MED. Sp. z o.o., Laureat Wektora 2013
  8. Andrzej Hass – Prezes ESL Hass Holding Cypr, Laureat Wektora 2010 I 2020
  9. Adam Góral – Prezes Zarządu Asseco Poland, Laureat Wektora 2014
  10. Jakub Swadźba – Prezes Zarządu Diagnostyka Sp. z o.o., Laureat Wektora 2020
  11. profesor Stanisław Dziekoński, Rektor Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie w latach 2012-2020,
  Laureat Wektora 2020 

Wektory 2021 otrzymali 

Andrzej Wasilewski – Akcjonariusz MAK Investments S.A.  – „za wieloletnią pracę i osiągnięcia w budowaniu polskiej branży ubezpieczeniowej, a także za aktywną działalność w zakresie rozwoju i promocji sportów walki”. 

Elżbieta Zajezierska – Prezes Zarządu Nowel Sp. z o.o. – „za wyznaczanie nowych ścieżek rozwoju branży piekarniczej w Polsce i Europie oraz za skuteczne łączenie tradycji piekarniczych z najnowocześniejszymi technologiami.” 

Michael Schulz – Regional Manager H&M Hennes & Mauritz logistics Sp. z o.o. – „za „tworzenie oraz rozwój nowoczesnych i przyjaznych środowisku rozwiązań logistycznych na terenie Polski i Europy Środkowo Wschodniej.” 

Piotr Sójka – współwłaściciel firmy MIRAI Clinic Sp. z o.o. – „za stworzenie unikalnego w skali Polski, nowoczesnego centrum ortopedycznego przy zachowaniu najwyższej troski o zabytkową wartość budowli i potrzeby lokalnej społeczności.” 

Jan Rejs – właściciel i założyciel Rejs Sp. z o.o. w Rypinie – „za wieloletnie, konsekwentne budowanie wysokiej klasy przedsiębiorstwa oraz za osiągnięcie stabilności i bezpieczeństwa biznesowego, opartego na zróżnicowaniu produkcji i różnorodności rynków.” 

Spółka Polenergia S.A. – „ za aktywny udział w transformacji polskiego rynku energii oraz za konsekwentny rozwój energetyki odnawialnej, zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu.” 

Nagrodę odebrali: Dominika Kulczyk, Przewodnicząca Rady Nadzorczej Polenergia S.A. i Michał Michalski, Prezes Zarządu Polenergia S.A. 

Szczególną nagrodę SuperWektora otrzymał  Rafał Brzoska, Prezes InPost Sp. z o.o. – za „stworzenie międzynarodowego technologicznego championa rynku logistycznego, za przełomowe i nowatorskie Paczkomaty, a także za największy w historii technologiczny giełdowy debiut polskiej spółki za granicą” 

Organizatorzy podziękowali za wsparcie swoim partnerom, bez których organizacja wydarzenia nie byłaby możliwa: Partnerowi Strategicznemu Huawei Polska Spółka z o.o., Partnerom COMP S.A., Personnel Service S.A., Philip Morris Polska, Grupa Profbud Spółka z o.o., Provident Polska S.A., Związek Browary Polskie, PKN ORLEN S.A., Strabag Spółka z o.o., Grycan Lody od Pokoleń, Laboratoria Medyczne Diagnostyka i Carolina Toyota Wola oraz Partnerowi Medycznemu Grupa LUX MED. 

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze