16.7 C
Warszawa
czwartek 23 maja • 2024
Strona głównaBIZNESWealth Masters z Robertem Kiyosaki w Polsce

Wealth Masters z Robertem Kiyosaki w Polsce

Robert Kiyosaki, autor bestsellerowej książki „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec”, która zrewolucjonizowała sposób myślenia milionów ludzi na całym świecie na temat pieniędzy. Książka jest znana i ceniona również w Polsce, dlatego też wydarzenie Wealth Masters (WM) Roberta odbędzie się jako dwu-dniowe wydarzenie specjalne, w którym wezmą udział doradcy Bogatego Ojca jak i Jakub B. Bączek – Trener mentalny Mistrzów Świata.

Wydarzenie jest organizowane przez Success Resources i odbędzie się 7 i 8 maja w hotelu Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre. WM jest stworzone aby pomagać istniejącym jak i przyszłym biznesom, przedsiębiorcom, inwestorom oraz indywidualnie zainteresowanym przedstawicielom świata biznesu – jak osiągnąć wymierne rezultaty w świecie konkurencji.

Poza głównym prelegentem, będą również eksperci, tacy jak: Tom Wheelright, osobisty doradca Roberta Kiyosaki; JW Wilson, Dyrektor Wykonawczy The Learning Code Institute; John MacGregor, autor „The Top 10 Reasons the Rich Go Broke”. Pozostali prelegenci: Sandy Jadeja, Główny Specjalista ds. Marketingu i Międzynarodowy Szkoleniowiec Handlowy; Peng Joon, Lider Sprzedaży Online, jedyny polski prelegent Jakub B. Bączek – Trener mentalny Mistrzów Świata, oraz Hipnotyzer, Mark Yuzaik.

Zobacz również: Jak zostać miliarderem? Rafael Badziag w ekskluzywnej rozmowie z flesz.news

„Robert ma zdolność przekazywania swojej wiedzy w lekki sposób I cechuje się wielką odwagą. Wydarzenie Wealth Masters pokaże, dlaczego Robert jest znany nie tylko jako najlepiej sprzedający się autor książek o Bogatym Ojcu, ale także jeden z najlepszych inwestorów, przedsiębiorców i nauczycieli na świecie „- komentuje Veronica Tan, dyrektor ds. Operacyjnych Success Resources. „Jego podejście jest wysoce edukacyjne, wpływa i przełamuje bariery każdemu właścicielowi firmy, inwestorowi lub przedsiębiorcy”. Podczas WM Kiyosaki i inni prelegenci przekażą podstawowe elementy tworzenia bogactwa, takie jak:

• Znaczenie edukacji finansowej dla osiągnięcia sukcesu w każdej gospodarce;
• Dobre, złe i wielkie możliwości rozwoju w 2019 r .;
• Dlaczego teraz jest najlepsza okazja do rozpoczęcia udanego biznesu;
• Jak dobry dług jest prosty i pomoże się wzbogacić;
• Co trzeba zrobić, aby wykorzystać globalną zmianę w 2019 r .;
• Umiejętności, które musisz poznać aby osiągnąc sukcesu w biznesie i sprzedaży;
• Co powstrzymuje przeciętnego człowieka od osiągnięć w życiu;
• Jak przejść od myslenia jako pracownik do myślenia jako właściciel firmy

Aby zarezerwować bilet wystarczy odwiedzić stronę: https://poland.wealthmasterstour.com/. O wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/SuccessResourcesEU/.

O Success Resources:

Firma założona w 1993 roku, jest obecnie największym organizatorem szkoleń, warsztatów i seminariów na świecie. Notowana na giełdzie jako największy dostawca profesjonalnych usług szkoleniowych, eksperckich, działających w ponad 35 państwach. Success Resources wyprodukował ponad 500 wydarzeń, gdzie pojawiały się takie sławy jak:

Donald Trump – Prezydent USA
Sir Richard Branson – założyciel Virgin Group
Lord Alan Sugar – twórca Amstrad
Tony Blair – premier UK
Bill Clinton – były prezydent USA
Anthony Robbins – światowy numer 1 szkoleń personalnych
Robert Kiyosaki – autor bestsellera „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec”
Les Brown – numer 1wsród mówców motywacyjnych
Nick Vujicic, przedsiębiorca i mówca motywacyjny
Chris Gardner – filantrop, przedsiębiorca i mówca motywacyjny

Zobacz więcej w kategorii: Biznes

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze