-1.6 C
Warszawa
czwartek 7 grudnia • 2023
Strona głównaGRY"WAR ON CANCER" - PIERWSZA W POLSCE GRA CHARYTATYWNA

„WAR ON CANCER” – PIERWSZA W POLSCE GRA CHARYTATYWNA

Z graczami zawsze chcemy się dzielić tytułami, które mają znaczenie i zostawiają po sobie wyraźny ślad. Czymś takim jest właśnie „War On Cancer”, pierwsza w Polsce gra charytatywna.

Pierwsze spojrzenie na „War On Cancer” ukazuje izometryczny endless shooter oferujący dynamiczną rozgrywkę i szereg wyzwań, jednak głębiej skrywa się innowacyjny system fundraisingowy, dzięki któremu każdy użytkownik może dołączyć do walki z rakiem. „War On Cancer” nie tylko bezpośrednio pomaga osobom chorym, ale również pokazuje je w nowym świetle. To grupa wojowników, którzy potrzebują wsparcia, a nie litości. Gra jest przedłużeniem kampanii „Wojna z Rakiem”, dzięki której udało się zebrać ponad 5 mln złotych.

W grze funkcjonuje unikatowy system synchronizacji. Każdy z graczy może wybrać dowolnego podopiecznego Fundacji i swoją wirtualną walką wspierać konto tej osoby. Dochód z gry pochodzi z mikropłatności, które gracz może wykonać, aby zakupić dodatkową amunicję do walki lub z reklam wyświetlanych w grze. Jeśli gracz nie wybierze konkretnego podopiecznego, dochód jest przeznaczany na wsparcie programu Skarbonka, z którego korzystają wszyscy podopieczni.

Gra dostępna jest za darmo na App Store: https://itunes.apple.com/pl/app/war-on-cancer/id1214252644

Za koncept i produkcję gry odpowiada Saatchi&Saatchi IS oraz Platige Image. Grę i kampanię „Wojna z rakiem” promuje trailer:

Wydawcą gry jest 11 bit studios. Całość przychodów przekazywana jest na rzecz kampanii „Wojna z rakiem”.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze