26 C
Warszawa
sobota 22 czerwca • 2024
Strona głównaROZRYWKAVIVA PHOTO AWARDS 2016. NAJLEPSZE ZDJĘCIA WYBRANE!

VIVA PHOTO AWARDS 2016. NAJLEPSZE ZDJĘCIA WYBRANE!

We wtorek 8 listopada w Zamku Ujazdowskim w Warszawie odbyła się Gala Viva Photo Awards 2016 na której poznaliśmy 12 zwycięskich zdjęć z ponad 3 tysięcy nadesłanych w konkursie organizowanym przez magazyn Viva.  VIVA! Photo Awards od 8 lat promuje polską fotografię, a laureaci tej prestiżowej imprezy fotografowali dla największych tytułów na całym świecie.

Zasady jakie obowiązywały żeby wziąć udział w konkursie: uczestnik – autor zdjęcia musiał poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie konkursowej VIVA Photo Awards, zaakceptować regulamin i przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy zgodnie z instrukcją. Do wygrania było m.in. 5000 zł w każdej kategorii konkursu (portret, beauty, moda, kulinaria, reportaż sportowy), szansa zrealizowania sesji zdjęciowej na łamach magazynu VIVA!, nagroda specjalna sponsora: aparat Fujifilm X-T2 z obiektywem Fujinon XF18-55 czy warsztaty fotograficzne.

Podczas Gali wszystkim zwycięzcom, których wyłoniło jury zostały wręczone statuetki.
Nie imprezie nie zabrakło gwiazd, pojawili się między innymi: Karolina Szostak, Gosia Baczyńska, Krzysztof Gojdź, Dj Adamus czy Teresa Rosati.

[Best_Wordpress_Gallery id=”116″ gal_title=”20161110110000″]

 

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze