21.3 C
Warszawa
piątek 14 czerwca • 2024
Strona głównaGRYULTIMATE FISHING SIMULATOR JUŻ DOSTĘPNY NA PLATFORMIE STEAM!

ULTIMATE FISHING SIMULATOR JUŻ DOSTĘPNY NA PLATFORMIE STEAM!

Na platformie Steam jest już dostępna nowa gra wędkarska – Ultimate Fishing Simulator. Przez ostatnie miesiące produkcja polskiego studia Bit Golem była rozbudowywana i udoskonalana w ramach Steam Early Access. Finalnie Ultimate Fishing Simulator oferuje m.in. zróżnicowane metody łowienia, 7 unikalnych lokacji (łowisk) i rozbudowane tryby multiplayer. Gra, która w czwartek (30 sierpnia br.) opuściła fazę Early Acces, kosztuje 71,99 zł.

Za powstanie Ultimate Fishing Simulator odpowiedzialne są studio Bit Golem i notowana na rynku NewConnect Ultimate Games S.A., która pełni także rolę wydawcy. Ultimate Fishing Simulator znajdował się w fazie Early Access od listopada 2017 r. Od tego czasu grę kupiło ponad 20 tys. osób. Średnia ocena gry oscyluje obecnie w granicach 8/10 pkt.

„Biorąc pod uwagę specyfikę wczesnego dostępu, to dobry wynik, a ostatnie recenzje, które pojawiły się po rozbudowie gry, były już bardzo pozytywne. To potwierdza, że objęliśmy właściwy kierunek. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w trakcie ostatnich miesięcy. Dziękujemy również za konstruktywne uwagi i inspirujące pomysły. To zdecydowanie pomogło nam w pracach nad dalszym rozwojem gry i stanowiło dodatkową motywację do zwiększonego wysiłku” – mówi CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.

W aktualnej wersji Ultimate Fishing Simulator gracze mogą znaleźć 7 lokacji (łowisk), które wzorowane są na istniejących w rzeczywistości miejscach, kilkadziesiąt różnych gatunków ryb, zróżnicowane techniki łowienia (m.in. spinning, metoda gruntowa i muchowa), szeroki ekwipunek wędkarski (m.in. licencjonowany sprzęt firmy Sakura) oraz łodzie. Twórcy wykorzystali również autorski system fotorealistycznej wody (Ultimate Water System) i dodatkowy widok z perspektywy przynęty. Jak wyjaśnia producent, gracze mają obecnie do dyspozycji także rozbudowane tryby multiplayer (np. rozgrywki turniejowe), sale z trofeami i kreator łowisk.

„Ultimate Fishing Simulator to kompleksowe podejście do wędkarstwa – w grze odnajdą się nie tylko zapaleni wędkarze, ale też osoby bez takich doświadczeń. Po premierze skupimy się z kolei m.in. na pracy nad płatnym dodatkiem wprowadzającym całkiem nowe łowisko wraz z nowymi gatunkami ryb. Dodatek pojawi się najprawdopodobniej jeszcze pod koniec 2018 r. W kolejnym roku Ultimate Fishing Simulator zostanie wydany również w wersji na konsole obecnej generacji” – zapowiada product manager w Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Główne cechy Ultimate Fishing Simulator:

  • 7 lokacji (łowisk) wzorowanych na prawdziwych lokacjach oraz 2 łowiska w porze zimowej;
  • zróżnicowane techniki łowienia (np. spinning, metoda gruntowa i muchowa);
  • wędkarstwo morskie i podlodowe;
  • kilkadziesiąt rodzajów ryb;
  • fotorealistyczna woda, system dynamicznej zmiany pogody;
  • łodzie (np. jachty i motorówki);
  • system rozwoju umiejętności i sala trofeów;
  • dodatkowy widok z perspektywy przynęty;
  • rozbudowane tryby multiplayer;
  • edytor łowisk.

Ultimate Fishing Simulator opuścił Steam Early Access 30 sierpnia 2018 r. Cena gry wynosi 71,99 zł.

Ultimate Fishing Simulator (Steam): http://store.steampowered.com/app/468920/Ultimate_Fishing_Simulator/

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze