-3.7 C
Warszawa
piątek 1 grudnia • 2023
Strona głównaMUZYKAU Bushwick Billa zdiagnozowano raka trzustki w 4 stadium

U Bushwick Billa zdiagnozowano raka trzustki w 4 stadium

U Bushwick Billa, współzałożyciela grupy Geto Boys, zdiagnozowano raka trzustki w czwartym stadium. „Nie boję się umrzeć” – powiedział raper w wywiadzie dla serwisu TMZ.

52-letni Bushwick Bill w wywiadzie dla TMZ ujawnił, że raka zdiagnozowano u niego w lutym tego roku. Raper utrzymywał tę informację w tajemnicy, mówiąc o tym tylko bliskim członkom rodziny, ale w końcu podzielił się smutnymi wiadomościami ze światem. „Widzimy masę na twojej trzustce i nie możemy tego zrozumieć. To nie jest alkohol, to nie cukier, to nie cukrzyca” – powiedzieli raperowi lekarze. „Przeszliśmy przez różnego rodzaju rzeczy. I wreszcie 8 lutego, powiedzieli mi, że to rak trzustki w 4 stadium” – dodał Bushwick Bill.

Zobacz również: Tech N9ne – Like I Ain’t. Nowy klip szefa Strange Music

Raper, potwierdził także plany wydania trzech nowych albumów, oraz przeprowadzenie wstępnych rozmów na temat stworzenia zarówno książki, jak i dokumentu o nim. Bushwick Bill po dołączeniu do Geto Boys jako tancerz w 1986 roku, stał się jednym z trzech najbardziej znanych raperów grupy, obok Williego D i Scarface’a.

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka rap/r&b

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze