Justin Bieber skrytykował zachowanie żyjącej legendy rapu Eminema. Piosenkarzowi nie spodobało się, że raper z Detroit na swoim ostatnim albumie z 2018 roku w utworze „The Ringer”, skrytykował nową generację raperów takich jak m.in.: Lil Pump, Lil’ Yachty, MGK czy Lil Xan.

1 maja Bieber na swoim koncie w serwisie Instagram tak oto odniósł się do tekstu rapera: „Lubię flow Eminema, ale nie podoba mi się to, że dissuje nowych raperów. Lubię nową generację rapu, a on po prostu tego nie rozumie”.

Justin Bieber Instagram
Fot. Justin Bieber Instagram

Zobacz również: Boogie opublikował klip do wspólnego utworu z Eminemem – Rainy Days

Krótko przed udostępnieniem swoich odczuć, Bieber wrzucił zrzut ekranu z serwisu iTunes, na którym można było zauważyć, że słucha utworu Eminema „The Ringer”. Czyżby Justin Bieber szykował dla swoich fanów rapowy album i zawczasu szuka alibi w przypadku krytyki? Przypominamy, że Eminem na początku 2019 roku wydał debiutancki album pochodzącego z Compton rapera Boogie pt. „Everythings for Sale”, a w radiu Shade 45, którego właścicielem jest Eminem można bez problemu usłyszeć rapowe kawałki nowej generacji raperów.

Justin Bieber Eminem
Wspólne zdjęcie Eminema i Justina Biebera z 2009 roku / fot. Justin Bieber Instagram

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka rap/r&b

2 Komentarze

  1. i dobrze powiedział

  2. Biber to zwykły pedał

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Twista wypuszcza teledysk do „Summer 96”

Twista publikuje teledysk do „Summer 96”, pierwszego utworu