7.2 C
Warszawa
wtorek 23 kwietnia • 2024
Strona głównaMUZYKATWÓJ UTWÓR W REEDYCJI KULTOWEJ PŁYTY KAYAH I BREGOVIĆ!

TWÓJ UTWÓR W REEDYCJI KULTOWEJ PŁYTY KAYAH I BREGOVIĆ!

Otwiera się szansa dla twórców, aby mogli się stać częścią specjalnej reedycji tej płyty. Reedycja płyty „Kayah i Bregović” ukaże się już we wrześniu b.r. z okazji wielkiej trasy koncertowej, podczas której Artyści zagrają 8 koncertów w 7 miastach! 

W związku z tym wydarzeniem ruszył w dniu dzisiejszym konkurs na platformie 2track www.2Track.pro – „Kayah i Bregović Rework”. W ramach konkursu twórcy mają szansę stworzyć własne aranżacje do trzech utworów z kultowej płyty „Kayah i Bregović”. Do wykonania zadania konkursowego twórcom zostały udostępnione linie wokalne Kayah do utworów „Tabakiera”, „To nie ptak” oraz „Spij kochanie śpij”. Linie wokalne muszą pozostać niezmienione.

Zobacz także: Anita Lipnicka & The Hats – Z miasta. Powrót Anity z drugim singlem

W konkursie zostaną wyłonione 3 zwycięskie prace, które w znajdą się na specjalnej reedycji płyty „Kayah i Bregović”. Poza zaszczytnym miejscem na reedycji płyty „Kayah i Bregović”, Organizatorzy przewidzieli również nagrody rzeczowe – bony na zakupy w sklepach Superdry o łącznej wartości 5 000 zł oraz półroczną subskrypcję w Tidal.

Konkurs trwa do 31 lipca. Laureatów wyłoni jury, w skład którego wejdą przedstawiciele wytwórni Kayax, portalu 2track oraz sami Artyści. 

Szczegóły oraz regulamin konkursu są dostępne na: bit.ly/KayahiBregovicRework

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze