19.9 C
Warszawa
czwartek 13 czerwca • 2024
Strona głównaGRYTurniej gier Minecraft już w najbliższą sobotę!

Turniej gier Minecraft już w najbliższą sobotę!

E-sport większości osób może się kojarzyć tylko z shooterami lub grami MOBA. Organizatorzy turnieju MCS Multiplayer League Championship chcą udowodnić, że tego typu rywalizację można także przenieść do świata Minecrafta. Optimus, jeden z głównych partnerów technologicznych MCS, już po raz kolejny wspiera ciekawe e-sportowe inicjatywy. Marka nie tylko ściśle współpracuje z najlepszymi drużynami, ale również bierze aktywny udział w różnych imprezach.

Uczestnicy MCS Multiplayer League Championship już w najbliższą sobotę – 27 kwietnia – będą mieli okazję zobaczyć na żywo ponad 30 YouTuberów walczących w turnieju Minecraft, wśród których warto wymienić Stuu, Doknesa czy Elvisoo. Nagrodą w tej rywalizacji jest aż 30 tysięcy złotych. Wydarzenie odbędzie się w warszawskiej hali Torwar.

Zobacz również: Pokieruj agencją antyterrorystyczną w grze Counter Terrorist Agency

MCS to nie tylko okazja do podziwiania na żywo starć w największej hali sportowo-widowiskowej w Warszawie. Poza widownią dla kibiców odwiedzający imprezę skorzystają również ze strefy VR, dającą okazję do poznania minecraftowej wirtualnej rzeczywistości, czy strefy LEGO Minecraft. Wisienką na torcie jest specjalna strefa „Free to Play”, gdzie każdy będzie miał szansę rozegrać pojedynek z innymi uczestnikami wydarzenia. Komputery, na których rozgrywane będą te mecze, dostarczył Optimus. Są to maszyny z serii E-sport Extreme, więc gwarantują one uczestnikom komfortową i płynną rozgrywkę nawet podczas zmagań na ogromnych mapach.

Warto przy okazji wspomnieć, że Optimus wsparł ostatnio również jedną z najlepszych polskich organizacji e-sportowych – AGO Esports, dostarczając kolejną generację komputerów dla drużyny. Chodzi konkretnie o model Optimus E-sport Extreme GB360T-CR3. Nowe zestawy oparto na komponentach Gigabyte oraz Corsair i są one dostępne również do nabycia dla każdego miłośnika gier.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze