26 C
Warszawa
sobota 22 czerwca • 2024
Strona głównaGRYNA TRASĘ WJEŻDŻA NOWY MISTRZ KIEROWNICY - DIRT 4 JUŻ DOSTĘPNY

NA TRASĘ WJEŻDŻA NOWY MISTRZ KIEROWNICY – DIRT 4 JUŻ DOSTĘPNY

Najnowsza odsłona rajdowej serii Codemasters – DiRT 4 od dziś dostępna jest w sprzedaży. Z okazji polskiej premiery Wydawnictwo Techland, będące partnerem Koch Media, prezentuje materiały wideo z kolejnymi dwoma kierowcami jeżdżącymi w polskim teamie DiRT 4 – Tomasza Kuchara oraz Jakuba „Colina” Brzezińskiego. Gra dostępna jest na PlayStation 4, Xbox One i PC.
„Colin” to gracz i profesjonalista w jednym. Brzeziński to człowiek, który przygodę z rajdami rozpoczął siedząc przed ekranem komputera. Po pierwszym kontakcie z legendarnym Colin McRae Rally zapałał miłością do tego sportu i dzięki determinacji przebył niezwykłą drogę: od grania w grę Codemasters do ścigania się w prawdziwych rajdach. Tomasza Kuchara fanom sportów motorowych przedstawiać nie trzeba. Krajowy mistrz rallycrossu testował ten elementy gry, bo nowa „rajdówka” Codemasters to nie tylko szutrowe zmagania, ale również właśnie rallycross, oparty o licencję Rallycrosowych Mistrzostw Świata, oraz wyścigi potężnych ciężarówek na błotnistych torach – Landrush.
Jakub „Colin” Brzeziński o rajdowych emocjach:
Tomasz Kuchar ocenia wirtualny rallycross:
W teamie DiRT 4 oprócz Kuchara i Brzezińskiego są Kuba Przygoński oraz Klaudia Podkalicka. DiRT 4 od dziś (9 czerwca) dostępny jest na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.
Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze