26 C
Warszawa
sobota 22 czerwca • 2024
Strona głównaGRYMy Time At Portia - dziś premiera gry!

My Time At Portia – dziś premiera gry!

Wydawnictwo Cenega, oficjalny partner Sold Out w Polsce, ogłosiło, że dziś premierę ma bajkowy life-sim RPG, My Time At Portia. Tytuł w angielskiej wersji językowej jest dostępny na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Rozpocznij nowe życie w urokliwym miasteczku Portia! W tym kolorowym, pełnym radości miejscu na gracza czekają momenty pełne niespodzianek. Echa upadku cywilizacji już dawno minęły, nadszedł czas pracy i zabawy. Twoim zadaniem będzie pomoc mieszkańcom w odbudowie miasta. Przy okazji odkryjesz głęboko skrywane sekrety tego miejsca. Lepiej się przygotuj, bo to nie będzie łatwe!

Zobacz również: East Games United 2019 – kolejna edycja za pasem!

Gracz może wziąć pod opiekę zaniedbany warsztat Pa i pomóc swoim sąsiadom, uprawiając ziemię, hodując zwierzęta, łowiąc ryby i wiele innych rzeczy. Może również zbierać zasoby, wykopywać surowce i w konsekwencji stworzyć najlepszy warsztat w Portii. W zamian zyskuje sympatię osobliwych mieszkańców i staje się poważanym członkiem post-apokaliptycznej społeczności. Sympatyczne postacie, które można spotkać w miasteczku, zostaną przyjaciółmi gracza, a może i kimś więcej. Stylistycznie inspirowana niezapomnianymi dziełami studia Ghibli, My Time At Portia posiada sandboksową strukturę znaną z gatunków RPG i life-sim, dając całkowitą swobodę działania i mnóstwo możliwości do wykorzystania!

My Time At Portia – zwiastun premierowy:

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze