-1.3 C
Warszawa
czwartek 7 grudnia • 2023
Strona głównaGRYGod’s Trigger zstępuje na ziemię - premiera już 18 kwietnia

God’s Trigger zstępuje na ziemię – premiera już 18 kwietnia

Szalona brutalność i akcja z widokiem z góry – już w ten czwartek na PC, Xbox One i PlayStation 4. A do tego niesamowite nagrody dla najbardziej skutecznych graczy.

W tym tygodniu Techland Publishing ześle na świat God’s Trigger, nieziemską rozwałkę od studia One More Level, która opęta konsole i PC już 18 kwietnia. W zwiastunie premierowym, świeżo wykutym w ogniach piekielnych, gracze mogą zobaczyć przedsmak nadchodzącej akcji i poznać pierwsze szczegóły fabuły.

Zobacz również: Bądź gotów na grad pocisków i litry krwi. Nowa gra God’s Trigger

Mówiąc wprost: aby powstrzymać Apokalipsę, muszą zniszczyć każdego na swej drodze tak szybko i tak stylowo, jak to tylko możliwe, korzystając z kombosów, zindywidualizowanych umiejętności specjalnych oraz pułapek.

Podczas krwistej, ośmiogodzinnej kampanii – dostępnej w trybie solo i kooperacji – gracze będą musieli wykazać się zręcznością w wycinaniu opętanych śmiertelników, kultystów końca świata oraz nadprzyrodzonych stworzeń z piekła i nieba rodem. Dodatkowe mordercze umiejętności graczy okażą się niezbędne podczas konfrontacji z piątką epickich bossów, których głównym zadaniem jest powstrzymanie Harry’ego i Judy w ich misji ocalenia świata.

Z okazji premiery gry God’s Trigger Techland Publishing przygotował piekielnie atrakcyjne nagrody dla jednego zwycięzcy w trybie solo oraz zwycięskiej dwójki w kooperacji, którzy dowiodą swych krwawych zdolności w walce. Gracze, którzy są gotowi siać zniszczenie w najbardziej widowiskowy sposób, powinni opublikować swoje nagrania z gry w serwisie YouTube, opatrzyć je tagiem #GodsTrigger i zawrzeć “God’s Trigger” w tytule materiału. W ten sposób wchodzą do gry o ultramocne laptopy dla graczy firmy Alienware. Więcej informacji o konkursie na stronie OneMoreLevel w serwisie Facebook: fb.com/omlgames.

God's Trigger
Fot. God’s Trigger

God’s Trigger będzie dostępny cyfrowo na PC, urządzeniach z rodziny Xbox One, w tym Xbox One X, oraz PlayStation 4 już 18 kwietnia 2019.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

2 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze